Hyvää yötä

Anonyymi-ap

Mietin oikeasti näitä lukiessani. Et kuka täällä haluaa mainostaa firmaansa. Kenestä se voi olla hyvä idea. Et heidän firma yhdistetään näihin kirjoituksiin. En toki oli markkinoinin ammattilainen mut joo.

6

179

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi00001

      Parturialalla kilpailu on nykyään niin kovaa, haluaisin perustaa parturiliikkeen nimeltä Brade Company, joka erikoistuu lettien tekemiseen. Laittaisin ikkunaan minimihiusmitan, millä letit voi tulla tekeen. En tiedä yhtään semmoista liikettä. Haluaisin luoda sinne tosi hyvän työilmapiirin. Kertoisin tytöille, että tämä ryhmä on sitten tiukempi, kuin letit päässä, saisin naisennitkemään. Pelastaisin elämiö, työpaikkaedut ja kaverit töissä olis niin hyviä.

      mieheltä

      • Anonyymi00002

        Sepä jännää. Älä juo enempää.


    • Anonyymi00003

      Joo valitse joku toinen ala. Ohje jota suosittelisin jokaiselle ihmiselle.

    • Anonyymi00005

      Minulla on myös kaupallista koulutusta ja yksi tärkeä asia on, että mainosta se on huonokin mainonta.

      Tosin kun itsekin ajoittain kriittisellä silmällä näitä katselen, tulee mieleen, ettei voisi huonompaa mainosta enää saada. Siitä vielä maksaa mainostilaa.

      • Anonyymi00007

        Juu sen verran minäkin useamman vuoden kauppakoulua käyneenä ymmärrän.


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä mietit juuri nyt?

      🤔
      Ikävä
      97
      1100
    2. Aurinkoni...

      On ikävä sua ❤️
      Ikävä
      55
      742
    3. Huonoja uutisia-nyt lähtee höyrylaivat

      https://www.ita-savo.fi/ Konkurssiin meni tämäkin yritys. Raja kiinni ja venäläiset turistit puuttuvat. Täällä menee pe
      Savonlinna
      35
      624
    4. Ei näytä hyvältä

      Kyllä nyt Ähtäriä viedään vesikelkalla. Neuvotteliat untuvikkoja kaikki. Mikko tietty tapansa mukaan loikki puheenjohtaj
      Ähtäri
      39
      556
    5. Älä itke rakas.

      Tunnen sun kyyneleet silmissäni. Kaikki tulee menemään hyvin. Loppu häämöttää jo...
      Ikävä
      49
      500
    6. Jos vielä toivot...mies...

      Saisinpa jonkun merkin sinulta, jos vielä odotat 📝➡️📱 Rohkeus on mennyt jos seurustelet vaikka nykyisin. En halua häi
      Ikävä
      48
      492
    7. On ikävä sua

      Muru.
      Ikävä
      32
      480
    8. Olet hurmaava

      Olet paras mies, joka on tullut vastaan. Sinussa on jotakin, mitä muissa ei ole. En vaan tiedä, mikä on oikein sinun su
      Ikävä
      14
      451
    9. Ilahtuisin jos laittaisit viestin

      Mutta et niin tee 😔 sillä sun mielestä on mun vuoro.
      Ikävä
      34
      447
    10. Dina on valittu virkaan Rovaniemelle

      Kemijärven kaupunginjohtaja on pyrkinyt pois Kemijärveltä ja näyttää että näin tulee käymään.
      Kemijärvi
      25
      438
    Aihe