Nainen tahdotko

Että pois sut näistä kuvioista veisin🤔
39744
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 39

Vanhimmat

Tästä paranoiasta kyllä

Äänestä
  • Lopeta palstailu niin auttaa.

    Äänestä

Joo!

Äänestä
  • Tahdotko mut tosiaan, suhteeseen vakavaan?

    Äänestä

Tahdon

1Äänestä

jos pysyt mun kanssa

Äänestä
  • mitä sun miehesi siihen sanoo..

    Äänestä

  • Anonyymi00010 kirjoitti:

    mitä sun miehesi siihen sanoo..

    ei oo sellasta... :(

    Äänestä

  • Anonyymi00010 kirjoitti:

    mitä sun miehesi siihen sanoo..

    No lyötte kättä päälle.

    Äänestä

Sul on kohta varaa, mistä valita 😂

Äänestä
  • Ainakin valita mikä on paras pusuvideo. Tänään sain loputtomasti pusuvideoita someen. Outoa katsella pusuvideota muutaman sentin päästä naisen naamasta. Jotenkin tuntuu ovatko ihmiset maailmalla seonneita 😄

    Äänestä

  • Anonyymi00013 kirjoitti:

    Ainakin valita mikä on paras pusuvideo. Tänään sain loputtomasti pusuvideoita someen. Outoa katsella pusuvideota muutaman sentin päästä naisen naamasta. Jotenkin tuntuu ovatko ihmiset maailmalla seonneita 😄

    Mikä ihmisiä vaivaa 😘

    Äänestä

Min täytyy itse löytää tie ulos. Muuten kyllä olisin heti valmis antautumaan käsivarsillesi.

1Äänestä
  • Se olisikin kivoin reitti, kun prinssi pelastaisi minut. Ja helpoin. En päästä itseäni niin helpolla.

    Äänestä

Eipä täällä viihdy mitenkään mukavasti, mutta on ajoittain oltava. Lähtisin kyllä. Lähdenkin.

Äänestä

Kyllä tahdon. E

Äänestä

No vieppä ihan rauhassa toivotan onnea mu varaudu pettymykseen hieman nopeammalla aikataululla

Äänestä

Pelottava ehdotus.

Äänestä

Kovin mielelläni tahtoisin.

Äänestä

Onko vaalea vanhempi hieman pulska mies?

Äänestä
  • Joulupukki?

    Äänestä

Jos minulla olisi joku mies olemassa niin todellakin toivoisin, että veisi näistä kuvioista pois ASAP.

1Äänestä

Eikö tää biisi jo alkaa kuulua sinne virtsankarkailuosastolle? Ei ihan tuoreinta tavaraa

Äänestä

Kuunteletko vieläkin🤔? Tänään juuri niin sanoin.

Äänestä

Todellakin.

Mn tumma

Äänestä

No ilman muuta 😍❤️

Äänestä

Kyllä. Todellakin pois Kantsusta ja elämään.

Äänestä

Kyllä tahdon ❤️♾️👍

1Äänestä

En halua tutustua uusiin ihmisiin!

Äänestä
  • Minä en halua tutstua Kantsulisiin. Vältän kaikin keinoin tänne sidosten rakentamista.

    Äänestä

  • Anonyymi00028 kirjoitti:

    Minä en halua tutstua Kantsulisiin. Vältän kaikin keinoin tänne sidosten rakentamista.

    Mitä vikaa kantsulistisissa on?

    Äänestä

  • Anonyymi00035 kirjoitti:

    Mitä vikaa kantsulistisissa on?

    Kantsulaisissa. Se, että haluan vaihtelevamman elämän, kuin kannelmäen alueella pyörimisen ja kotona lohnottamisen. Työpaikka olisi kyllä kiva juttu ja muutoinkin sosiaalisempi elämä. Täällä kaikki on vastavirtaan kahlaamista, mikä on sinänsä erikoista, koska en yritä luoda erityisemmin normeista poikkeavaa elämäntyyliä. Lisäksi olen jatkuvasti ärtynyt, koska ilmeisesti tarkoitus on väkipakolla tahallaan väittää juuri päinvastaista, kuin mitä olen sanonut. Onhan sekin tapa olla kuspiä, mutta hv, koko lössi henkisyys-, energiahoito ja muine tuputuksineen. Menkööt itse luostariin ja Eestiin, jos heitä niin kiinnostaa.

    Äänestä

Se on ...että sut POIS näistä kuvioista...ei voinu laulaa toisinpäin pois sut näistä kuvioista...ei passaa riimit tahteihin...tulee possut mieleen😂

Äänestä

Kyllä todellakin kiitos. Yksi pitkä, komea ja mielellään vaalea/ristiverinen mies, noin 35-45 ikäluokassa, joka vie matkassaan mielekkäämpään ja runsaampaan elämään kuin tämän hetkinen.
Ps ei haittaa, jos olet varakas, sosiaalisesti lahjakas, huumorintajuinen, lojaali, luotettava ja hellä. Lisäksi nautit vaihtelevasta elämäntyylistä ja viihdyt sekä kotona, että reissussa ja haluat jakaa yhteisiä elämyksiä ja kokemuksia. Nautit itsesi kehittämisestä ja omaat muitakin päämääriä, kuin eläkepäivistä unelmoinnin.

Osa ilmoituksesta vakavissaan ja osa huumorilla. Saa vapaasti tulkita.

1Äänestä

Joo, leopardikuvio ei sovi kuulemma enää keski-ikäisille 🙄

Äänestä
  • Eikös leopardikuvio ole keski-ikäisen uniformu?

    Äänestä

  • Anonyymi00039 kirjoitti:

    Eikös leopardikuvio ole keski-ikäisen uniformu?

    Vaikea sanoa, en ole keski-ikäinen 🤔

    Äänestä

Joooo, lennetään Tähtiin 🤩👩‍❤️‍👩🌌🔥💋

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Että pois sut näistä kuvioista veisin🤔

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu