Oliko eilen illalla

Tupla ikävä?
11308
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

En yleensä syö tuplaa enkä suklaata.

Äänestä

Ei!

Äänestä

Oliko itselläsi monofoninen ikävä?

Äänestä

teette väärin jos tätä kautta yritätte saada puolisoa ja esitätte muita tapaamasta. tämä on sairasta, ei suhdetta.

Äänestä

Kenellä ketä

Äänestä

Mulla on aina ikävä.

Äänestä
  • Ikävä tunnelma

    Äänestä

  • Anonyymi00010 kirjoitti:

    Ikävä tunnelma

    On todella. Surullisuus..

    Äänestä

Näin olin huomaavinani💚

Äänestä

Ei.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Tupla ikävä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu