onko kellään hyvää mankia
Vastaukset 5
- mankiman
Minulla on.
- mullakin
97 mallinen. 4000 ajettu. Kuin uusi.
Koskematon. Arvoksi veikkaan yli 1200e.
Kannattaisi säilyttää keräilyhelmenä.- Master Of Puppets
minulla on manki vuosimallia 91 ja moottori on todella hyvä.jos vaikka on talven yli ollut jossain ajamattomana niin keväällä lähtee käyntiin yhdellä polkasulla ja vielä ilman ryyppyä!
- hka....
Master Of Puppets kirjoitti:
minulla on manki vuosimallia 91 ja moottori on todella hyvä.jos vaikka on talven yli ollut jossain ajamattomana niin keväällä lähtee käyntiin yhdellä polkasulla ja vielä ilman ryyppyä!
vm. 85 pualiautomaatti. Lähtee aina ekalla ilman ryyppyä käyntiin. Toimii loistavasti, pv:tä saa polkea käymään aina vähintään 5 kertaa mutta honda lähtee ekalla :). Puhutaan että on pv:tä tehottomampi mutta pv:ssä se teho tulee äänestä. Laitappa pv:seen isoin vaihde silmään ja lähe liikkeelle ilma kytkinremppaa.
- draagoon-009
this lowing MANKKI.this fak of MANKI.tv.drakoon-009
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1211520
Naisten liian suuret vaatimukset?
Palstalla näkee usein vlituksia siitä, että naisilla on miehille liian suuria vaatimuksia. Haluankin nyt mielenkiinnosta2031006Johanna Tukiainen oli seonut ja hyökännyt ystävänsä kimppuun.
Ollut suora lähetys ja repinyt hiuksista ystäväänsä.145598Olen Aito Narsisti
Kysykää mitä haluatte liittyen tähän aiheeseen. Joitain kokemuksiani asiaan liittyen voin harkintani mukaan jakaa.223510- 187499
- 25444
- 182433
Outo liikkuja
Tämä tyyppi josta kirjoitettiin Ähtärin Ilmoitustaululla. Joka yritti varastaa auton meijeritieltä. Hän liikkui koulut10432- 39398
Iso käsi pormestarille hyvin hoidetusta työstä
Puolangan kunta on siistinyt Paljakan rinteitä kesän aikana – yksi keskeneräinen lakiasia hidastaa vielä rinnekeskuksen18393
