Mitäs

Mies touhuilet täällä 😉
Heräsin kesken unien.
6231
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

etkö muka näe jjos joku whatapp tai paikannus mistä näey mitän tekee?
Oletko tyhmä, etko osa teknologiaa?

Salausjärserselmät..joku... kaikista paras on hyvä salasana, senkin muertaa joku muttta ei sekunneisaheh

Äänestä
  • Aivan. Onko ikävä?

    Äänestä

Ikävöin, mitäs muuta… 😅

1Äänestä
  • Ketä ikävöit?

    Äänestä

entäs jos tytöiltä otetaan pimppi kokonan pois, jäjelle jää vain kauniit sääret?

Äänestä

..niin jos poistaa vaikkaprltisakseilakinpojaltapippelin, bähänssamsa sdis...

.. silloin menyäisiin tunteisiin eikä elimiin, osiin miyä ihmisvartalossas on...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Mies touhuilet täällä 😉
Heräsin kesken unien.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu