Muistan kun joku ajoi polkupyörällä Aisakellon läpi 80 luvulla. Jantteri siis ajoi pääsisäänkäynnistä polkupyörällä sisään ja sieltä Esson päässä olevista ovista ulos. Kyllä on ollut hurja veto.
Vastaukset 3
- Anonyymi00001
Mitä hurjaa tuossa on. Kertoo vaan täydellisestä tyhmyydestä.
- Anonyymi00002
Tuohan on ollut todella kova tempaus. Sillä on saanut paistatella orimattilan kinginä joitakin päiviä kun muut on puhuneet että " On se hurja kun aisakellon läpi ajoi".
- Anonyymi00003
Anonyymi00002 kirjoitti:
Tuohan on ollut todella kova tempaus. Sillä on saanut paistatella orimattilan kinginä joitakin päiviä kun muut on puhuneet että " On se hurja kun aisakellon läpi ajoi".
Voi voi sun pientä maailmaas.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 372112
- 56696
- 40633
- 62492
- 42490
Naurettavia provoja ja lavastuksia täällä
Saa olla aika harhainen jos uskoo juttuja täällä faktoina 😆😆😆 ihmiset matkii toisia jne64489- 45480
Pientä pintaremonttia
Mistä löytää kirves sähkö putkimiestä tai lasin asentajaa rässä hyrynsalmen pitäjässä, kun eiole puhelinluetteloa eikä k15460Mikko Leppilampi loi TTK:ssa ankaran tavan - Jatkaako Veronica Verho haastavaa perinnettä?
Suorien lähetysten juontaminen vaatii rautaista ammattitaitoa ja kovaa työtä. Tanssii Tähtien Kanssa -ohjelmassa on näh23448T.h tuomio
Onko tämä lainvoimainen vai onko tästä valitettu? Mitenhän on mennyt linnassa joko pehmennyt pää täysin6447