Sydämen kuunteleminen

Ei ole niin helppoa kuin sen luulisi olevan. Se on usein johtanut vääriin valintoihin. Vuosien myötä viisastuneena en enää heittäydy vain tunteeseen.
3275
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Minulla päinvastainen ongelma. En koskaan ole oikein osannut vain heittäytyä. Aina pitää järkeillä liikaa.

3Äänestä

Huomenta. Tulen olemaan oma itseni hänelle hän näkee kyllä.

2Äänestä

kun nooh niin tuhosin erään DVD-kotwlo siis tuhoutui, joku naapurin tyttö ... niin noihin kahte3e3n kappaleeseen ajatella sanoituksIA... ON NIIRÄ KAI.. nooh sinänsä hassua kun hän kai lauleskelee niiin nooh ja pieniä ääniä.

Jos tulee tulee jano niin ämpärillinen Very Old eli rittäin vanhaa viskiä janonuomaksi, litroittainkin...

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Ei ole niin helppoa kuin sen luulisi olevan. Se on usein johtanut vääriin valintoihin. Vuosien myötä viisastuneena en enää heittäydy vain tunteeseen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu