Juhlistaakseni elämää.
Vastaukset 17
- Anonyymi00001
oi oi ole jumalan edessä.. kiitos,
- Anonyymi00002
Olet ihmeidentekijä, muutat viinin vedeksi!😇🍾🍷
- Anonyymi00003
Joo, sen alkoholin kanssa kannattaa olla varovainen, se on petollista.
- Anonyymi00004
Tosimies voi olla ilman alkoholia.
- Anonyymi00015
Ei voi.Tosimies ottaa alkoholia eikä vikise kuin hiiri
- Anonyymi00006
Kaljakuset
- Anonyymi00007
Avasin sepaluksen ja sitten alkoi action!
- Anonyymi00008
Tänään on hyvä päivä vetää perseet!
- Anonyymi00009
Ei voi kiistää...
- Anonyymi00010
Myrkyllinen kielesi sekä mielesi voi maistaa tänään hieman alkoholia. Toivottavasti jonain päivänä löydät rauhan itsesi kanssa.
- Anonyymi00011
Anonyymi00010 kirjoitti:
Myrkyllinen kielesi sekä mielesi voi maistaa tänään hieman alkoholia. Toivottavasti jonain päivänä löydät rauhan itsesi kanssa.
Hengellinen pöllö 🦉 lökö löntti pöllö 🦉 pö pappi rølll pinppiiiii.
- Anonyymi00012
Anonyymi00010 kirjoitti:
Myrkyllinen kielesi sekä mielesi voi maistaa tänään hieman alkoholia. Toivottavasti jonain päivänä löydät rauhan itsesi kanssa.
Hyvin nukuttaa kun vetäsee litran tapioo...
- Anonyymi00017
Anonyymi00011 kirjoitti:
Hengellinen pöllö 🦉 lökö löntti pöllö 🦉 pö pappi rølll pinppiiiii.
Ei voi kiistää...
- Anonyymi00014
Punaviini on ihan kauheeta.Maistuu samalle mitä vauvan oksennus haisee 🤮 valkoviiniä sentään voi juoda
- Anonyymi00018
Ööörgkfk
- Anonyymi00019
rrrgggggggggggggggggggggggggggggggg
- Anonyymi00020
Lieneeköhän tällä palstalla yhtään viestiketjua mihin kaltaisesi, varmasti ei millään lailla häiriintyneet ja henkisesti korkealle kehittyneet aikuisuuteen kasvaneet ei olisi osallisina?
Eipä siis ihme että Lieksa on tullut tunnetuksi S24 -foorumilla ja käyttäjät ymmärtää heti mistä on kysymys kun Lieksa mainitaan!
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Metsamanin muru kissa kuollut
Nyt siellä surraan muru kissaa päivä tolkulla,vaikka muuten ei oo välittänyt mitenkään siitä,kun joka videolla vaan mars1362016Kysymys
Pystyisitkö tutustuu kaverina tai alkaa parisuhteeseen skitsofreenikon kanssa? T.Skitosoaffektiivinen (parantunut) Ois234926Joko seuraava hallitus uskaltaa puuttua 7,5 viikon vuosilomiin
Onhan se törkeää eriarvoisuutta ja verovarojen törkeää tuhlausta.149900- 78863
- 64861
Töysä otsikoissa
Töysässä takavarikoitu kaksi luvallista käsiasetta ammuskelun jälkeen!Näin media uutisoi!37837- 105798
Kyllä mä tiedän et me kuulutaan yhteen ja se on tähtiin kirjoitettu!!
En vain halua satuttaa sua. Olen aivan perseestä epävakaan ja ADHD oireiluin vuoksi. Ja kun olisi aika "vapauttaa" ne su47757Tapailtaisko nainen
Meidän kotien puolessavälissä suunnilleen, vähä niinku salaa. Siinä on yks kiva paikka joka sopis hyvin. Mieheltä66676- 71571