Sofia nauttii siitä, että saa haukkua muita julkisesti

Mitä iloa hän siitä saa?
13191
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Saisko samaa iloa kuin sinäkin, kun läyhäät tällä palstalla?

Äänestä
  • Kiva kun olet täällä ja osallistut keskusteluun.

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    Kiva kun olet täällä ja osallistut keskusteluun.

    Tämähän on keskustelupalsta joten ei mitään kummempaa!

    Äänestä

  • Anonyymi00008 kirjoitti:

    Tämähän on keskustelupalsta joten ei mitään kummempaa!

    Kiitos mukanaolostasi.

    Äänestä

Aika erikoista kyllä eikä Sofia ole edes turkulainen tai sieltäpäin.

Äänestä

Enpä olisi uskonut että Sofia nyt alkaa haukkumaan jopa Nousiaista ja muita exiään ja tietenkin siinä sivussa naisia jotka väkisten noiden kanssa haluavat lisääntyä. Luulin että keskittää kaikki vihansa vain elättäjänsä aviovaimoon, mutta ehkä meneillään olevan oikeudenkäynnin takia pitää esittää hyvää äitipuolta, ja Sofia on hyvä näyttelemään kyllä. Mutta ilmeisesti myös Sofian huumemenneisyys tulee esille oikeudenkäynnissä niin sitten pitää esittää että on täysin viaton ja tietämätön ollut ja syy on kaikissa muissa kuin hänessä itsessä.

Äänestä
  • Edellisen sarjan aikana keskitti vihansa lähinnä senaikaisen elättäjänsä ex-puolisoon ja lopuksi haukkui jo törkeästi myös senaiaikaisen elättäjänkin, joka hänelle kulissit sarjaan järjesti.

    Äänestä

  • Ketä se haukkuu kun en ole katsonut tätä sarjaa.

    Äänestä

  • Anonyymi00010 kirjoitti:

    Ketä se haukkuu kun en ole katsonut tätä sarjaa.

    Ex-miehiään Nousiaista, Ranta-ahoa ja Stefua ja naisia jotka näiden miesten kanssa haluavat väkisin lisääntyä.

    Äänestä

  • Anonyymi00012 kirjoitti:

    Ex-miehiään Nousiaista, Ranta-ahoa ja Stefua ja naisia jotka näiden miesten kanssa haluavat väkisin lisääntyä.

    Sofia kai halusi jotenkin puolustella että itse oli tehnyt abortteja kyseisille miehille? Nousiaiselle oli tehnyt avioliiton aikana, Stefu onnitteli Sofiaa äitienpäivänä 2023 ja kyllä siihen joku syy oli. Ranta-ahon kohdalla ei ole tietoa mutta Sofia tiesi kyllä tämän huumerikollisuudesta ja huumeidenkäytöstä eli voi olla että Sofia ei halunnut lisääntyä tämän kanssa mutta kun tällä oli rahaa niin roikkui siinä mukana.

    Äänestä

Katkera huumetuomittu nainen.

Äänestä

Sofia ihailee laukku ja vaatekokoelmaansa odottaessaan Jeffiä tarkastelemaan.

Äänestä
  • Fiksu eukko 😅

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Mitä iloa hän siitä saa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu