Isojen miesten naiset

Olkaa huoletta,en ikinä halua heitä.
En myöskään työttömiä,laiskoja,ei suosittuja naisten mielestä,enkä varattuja(salaa suhteilijat saa syyttää itseään).
3177
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ne nukkuu.

Äänestä
  • Tuskin.Ne virittelee jo laitteet kuntoon.Aurinko nousee.

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    Tuskin.Ne virittelee jo laitteet kuntoon.Aurinko nousee.

    Hyi,stana.

    1Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Olkaa huoletta,en ikinä halua heitä.
En myöskään työttömiä,laiskoja,ei suosittuja naisten mielestä,enkä varattuja(salaa suhteilijat saa syyttää itseään).

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu