SDP:n nenäkäs katsoo, että perussuomalaiset lähtevät ensi kevään eduskuntavaaleissa liikkeelle rasistisella kampanjalla.
Koukku taas lempiaiheensa kimpussa
22
251
Vastaukset
- Anonyymi00001
– Heillähän on vähän se tilanne, että ei ole mitään menetettävää. Heillä on ihan kivasti puoluerahaa tässä kertynyt kaikenlaiseen kampanjointiin ja vaalirahan käyttämiseen. Itse uskon siihen, että he tulevat tekemään äärimmäisen rasistista kampanjaa vielä eduskuntavaalien alla.
Katkera eukko. Muuttaisi sinne mistä on tullutkin.- Anonyymi00002
Natsima haaveili paluusta kotimaahansa. Miksei toteuta haavettaan?
- Anonyymi00003
Anonyymi00002 kirjoitti:
Natsima haaveili paluusta kotimaahansa. Miksei toteuta haavettaan?
Siellä kun hän menisi ojentamaan kaapu-ukkoja naisten oikeuksista loppuisi kaakatus hyvin lyhyeen.
- Anonyymi00004
Tottahan se on. Vyörytys alkanut jo näilläkin palstoilla.
- Anonyymi00005
Koukun oma kampanjan slogan on mahdollidimman monta afgaanimiestä Suomeen.
- Anonyymi00007
Suomalaisen kanssa naimisissa.
- Anonyymi00008
Koukku kitisee koko ajan jostakin,harvinaisen tyytymätön muija
- Anonyymi00009
Toivottavasti karma hoitaa ja koukku oppii nöyryyttä.
- Anonyymi00010
Selvännäkijä ja ennustaja, noitanainen...
- Anonyymi00011
Erittäin vastenmielinen eukko.
- Anonyymi00012
Ahmed ahne.
- Anonyymi00013
Ajaako Koukku Suomen asiaa?
- Anonyymi00014
Ps on köyhän ja vähäosaisten asialla. Turha nostaa tähän rasismikorttia.
- Anonyymi00015
Hän on Marinin hyvä ystävä. Marinia on sanottu shamppanjasosialistiksi.
- Anonyymi00016
Sitä suuremmalla syyllä äänestäkää perussuomalaisia. Köyhän ja pienen ihmisen asialla. Hakkarainenkin joi vain koskenkorvaa, ei kalliita viinejä ja vastaavia.
- Anonyymi00017
Kantsii miettiä mitä agendaa demut ajaa,ennenkuin äänestää
- Anonyymi00018
Kyllä, ajattelu kannattaa aina. Siksi äänestin aina Hakkaraista eu-vaaleissa. Toi paljon mammonaa maallemme ja hyvää good wiliä, vai miten se kirjoitetaan.
- Anonyymi00019
Eliittidemarit juhlivat Kämpissä. Heillä on sitä rahaa.
- Anonyymi00020
Koukku inhoaa suomalaisia.
- Anonyymi00021
Hän on afgaani,veri vetää omaan kulttuuriin.Me ollaan suomalaisia,turha on osoittaa mieltään meille.Aina voi vaihtaa maisemaa.
- Anonyymi00022
Afghaanit tehneet paljon raiskauksia Briteissä. Uhrit usein esiteinejä tai lapsia. Eiku punaista mattoa vasn näille. Ja palutus kotimaahan ei onnistu kirveelläkään.
- Anonyymi00023
Pippurisumute kaikille tytöille ja naisille taskuun!!
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 2011591
Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies
Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?581011Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän140954- 85912
- 61896
Tumman vihreä mercedes
Mikä se on tuo kylää ympäri ajava vihreä mercedes, takakontti tärisee kuin hullu ja välillä kylän juoppojakin kuskailee,11770Martinan tarve valehdella.
Miksiköhän Martina valehtelee niin paljon,onko hän tietoinen siitä että valheistaan jää useimmiten kiinni? Esimerkkinä t266766Miksi tällainen pelottaa ja aiheuttaa joillakin ärtymystä?
"Sitoudun ystävien ja kollegoiden kanssa puuttumaan seksistisiin vitseihin ja vähättelyyn. Sanon ääneen, kun jokin ei ol75717Olisitko oikeasti valmis rikkomaan
Perheesi? En haluaisi sitä, mutta ne on teidän välisiä asioita. Voin olla sinulle vain kaverikin… ei paineita. Minä kesk61712Stubb munasi - Suomessa kuuluu liputtaa Suomen lipulla
Presidentinlinnan ja Mäntyniemen salkoihin nostettiin sateenkaariliput lauantaina. Suurin osa kansasta ei varmasti pidä342711