Mitä enää haluat

Minusta kuin pahoittaa mieltäni jatkuvasti.
13349
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Voitaisiin vaikka halata. Ehkä se helpottaa.

1Äänestä
  • Sexii

    Äänestä

  • En halua halata stalkkeria koskaan! Kun jotain ihmistä inhoaa paljon, se on varmaa ettei hän tule koskaan kuulemaan yhtään hyvää sanaa minulta!

    1Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    Sexii

    Eihän sitä saa

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    En halua halata stalkkeria koskaan! Kun jotain ihmistä inhoaa paljon, se on varmaa ettei hän tule koskaan kuulemaan yhtään hyvää sanaa minulta!

    Sinua stakkaa kukaan missään.

    1Äänestä

  • Anonyymi00006 kirjoitti:

    Sinua stakkaa kukaan missään.

    Olisitko palstaäijlle vinettävä eukko jopa tällaisesta kokemuksesta siinä määrin karhea, että kiistelet sitä kategorisesti?

    Äänestä

  • Anonyymi00009 kirjoitti:

    Olisitko palstaäijlle vinettävä eukko jopa tällaisesta kokemuksesta siinä määrin karhea, että kiistelet sitä kategorisesti?

    Vttu mikä luuseri yhyy joku ehkä stalkkaa mikä se luulee olevansa kiinnostavako? Ehkä pläskin ei kannattais pelailla näillä skenaarioilla ettei tui oikeasti eteen

    Äänestä

Mistä nyt olet loukkaantumut? Harmi, kun en osaa ensiaputaitoja. Paloiko myös käämit? Harmi, kun en osaa alkusammutusta. Osaan vain polttaa siltoja.

Mieheltä

1Äänestä
  • Jonkun miehen kanssa voisin poltella yhessä siltoja ja vaikka koko muun maailmankin. Kunhan tehtäisiin se kaikki yhdessä.
    Hänet vaan tarvitsen ja haluan.



    naiselta jostain (ei ap)

    Äänestä

Me ei olla enää me sanni mene eteenpäin näytät siskoltani hyi helvetti

Äänestä

Pahoittaa edelleenkin mieltäsi kun olet niin tyhmä ja ärsyttävä blondi tyhmä nainen oikein idiootti olet no onneksi pääsin sun tunteista eroon nyt voin jatkaa vapain mielin elämääni ajattelematta sinua koska olet niin tyhmä

Äänestä
  • Eli tänään hän, hologrammisi on aloittajaäijä vaalea, johon sinulla on vaikeita pettymyksen täyttämiä tunteita? No älähän huoli, kohta voit tilittää jo tummalle naiselle vaikka niin saavat variaatioita tähän perunakellariteatteriesitykseen. T olen joo

    Äänestä

en halua susta mitään

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Minusta kuin pahoittaa mieltäni jatkuvasti.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu