Me yhdessä=tulee yksi ihminen

🥰 + 🥰= ei kaksi vain yksi ihminen meistä tulee, kun ollaan yhdessä. Me sulaututaan toisimme ja meistä tulee vain yksi persoona
14342
2Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

Mut mä menetin mun rakkaan

Äänestä
  • Yritä saada takaisin ❤️

    1Äänestä

Sulautumista tullee noin 20 cm sisäkkäin.

2Äänestä

❤️🔥

1Äänestä

enpä usko että teistä tulee mitään, veitset hakattu kaikkeen mitä ootte tehnyt.

Äänestä

Sanon tämän kuin eräälle nuoremmalle, että sinä olet vapaana siellä jossain osana minua jo nyt ja tulet varmaan aina olemaankin. m-n

1Äänestä

Merikroteilla tämä tapahtuu kirjaimellisesti.
Uroksen ja naaraan kohdatessa uros sulautuu osaksi naarasta ja toimii loppuelämänsä ajan vain scrotum pussina naaraalle.

Äänestä

Eli yksi iso pskakasa. Onpa kiva

Äänestä

Tuo ei ole terveellisen suhteen perusta.

1Äänestä

olen mieluiten yksi ihminen ja takas myös. eli en anna elämääni muiden käyttöön.

Äänestä

Toivon mukaan tulee sitten alku uudelle ihmiselle.

Äänestä

Olet oikeassa, nainen ja mies = 1, täydentää toisiaan.
Mimä miehenä kun ei ole sitä naista, tuntee että puolet puuttuu itsestä.
Nainen puuttuu elämästä.
Puoliskot täydentävä toisen puutteet ja näin syntyy ehjä kokonaisuus kun kaksi ihmistä löytää toisensa. Mutta siinä on pulma miten ne kaksi löytävät toisensa.
Se tekee mielen haikeaksi, miten ujo mies löytää naisen.

Äänestä

Kaunis ajatus!!! Silloin kun ihastunut katse siirtyy ihastuksen kohteeseen, tuntuu juuri siltä kun maailmassa olisi vain me ja meidän kaunis yhteys. Näinhän se onkin, sinne maailmaan ei ole muilla asiaa, se on suljettu ulkopuolisilta. Yhteydessä tuntuu hellän kosketuksen lisäksi pienen kauniin sydämen hieman nopeampi rytmi, silmien utelias kaipuu, lupaus näiden kauniiden kasvojen halusta suudeltaviksi sekä hiljainen läheisyys.
Persoonat kaipaavat toistensa syliin, voi tuntea kätensä toisen vyötäröllä, kuinka toisen poski tuntuu läheiseltä kun on niin lähekkäin, kun ei tarvitse kertoa pitävänsä toisesta enempää, sydän ilmaisee sen toiselle samanlaiselle, suudellessa huulien pyöreys pyörryttää, kädet nousevat tunnustelemaan lapaluiden naisellisia muotoja. Hengästyttää ja naurattaa kun tuntuu niin hyvältä, sydän on vallannut persoonan.

https://www.youtube.com/watch?v=ejkoomjUUM8&list=RDejkoomjUUM8&start_radio=1

Äänestä

😍 💑

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

🥰 + 🥰= ei kaksi vain yksi ihminen meistä tulee, kun ollaan yhdessä. Me sulaututaan toisimme ja meistä tulee vain yksi persoona

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu