Selvisin jälleen äitienpäivästä

Anonyymi-ap

Koska en ole kana-aivo, selvisin jälleen mukavasti äitienpäivästä. Alakerran lapset toivat äidille valkovuokkoja ja yläkerran mummon vievät lapsen lapset lounaalle, mutta ei se tuntunut missään. Kiikutin tällöin steriloitua kissani madotettavaksi.

3

182

    Vastaukset 3

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi00001

      Näin viettää abortinvastustaja äitienpäivää. Vaikka omia lapsia olisi, on näihin välit katkenneet. Ainut seura on kissa, sitäkään ei osaa itse madottaa vaan pitää kiikuttaa johonkin muualle madotettavaksi.

      • Anonyymi00002

        Abortoin nuoruudessa lapseni ja vaihdoin heidät kissaan. En halunnut, että lapset pissaavat sohvaan ja repivät verhot. Sen tekee kissa. Koska en ole kana-aivo, vein kissan steriloitavaksi, etteivät asunnon tuhot lisäänny. Emme kuitenkaan voi estää kissaa haukkaamassa naapurin koiran jätöksiä, joten madotan kissaa aina äitien päivänä.


      • Anonyymi00003

        Tarkoitat kai että aborttia ihannoiva lastenvihaaja..?


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Onko sulla rakas mitään sanottavaa?

      Lähetä tässä kaivatullesi haluamasi terveiset 💌
      Ikävä
      379
      3017
    2. Vaikea löytää samantyylistä miestä

      Nyt on pakko avautua. Onko ketään muuta jonka on yksinkertaisesti todella vaikeaa löytää samanhenkistä kumppania kuin i
      Sinkut
      182
      2413
    3. Liikenneonnettomuus kuhmo

      Taisi Audi mennä lunastukseen ja pemari kilometritehtaalle
      Kuhmo
      36
      1882
    4. Nanna hakkasi Martinan aivot tuusan nuuskaksi!!!

      Ihme jos Martina pystyy muodostaa järkeviä lauseita tämän nyrkkisateen jälkeen. Ottelupalkkio tuli, tajunta meni.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      282
      1649
    5. Oot sä aika nuorekas...

      Vaikka oot niin vanha!
      Ikävä
      54
      1169
    6. Rasismi ahdistaa.

      Tapasin baarissa oikein lupsakan oloisen miehen, mutta arvomaailma on hyvin erilainen omani kanssa. Hän käyttää n-sanaa
      Sinkut
      276
      972
    7. Martina ja Muhis

      Aamulenkillä yhdessä valmistautumassa suuren päivään,toivottavasti heräsivät toistensa viekusta.Ihana pariskunta❤
      Kotimaiset julkkisjuorut
      248
      816
    8. Näin sut.

      olitpas vanhentuneen näköinen. 😆 mieheltä naiselle
      Ikävä
      71
      785
    9. Oot pelkkä naurun aihe

      🤣🤣🤣🤣🤣 m-n
      Ikävä
      47
      664
    10. Olenkohan tunteideni kanssa yksin?

      Salaa toivon, että sinä nainen luotat minuun niin paljon, että uskaltaisit lähentyä kanssani, vaikka tämä on vähän kiell
      Ikävä
      46
      591
    Aihe