Kestotilaus vastaanotettu rakkaiden pääpersoonalta, toimitus lähiaikoina.
"Ei niin huonoa kuin sivupersoonallasi Hönöllä, mutta surkeaa kuitenkin. 2010."
Alkanut viikko aikaa esittää nöyrää katumusta narsismin aiheuttamasta oireilusta.
Toimitus sisältää mielenkiintoisia sarjoja aiheista mitä ihmiset internettiin yleiseen käyttöön latailevat kuten valokuviaan ja tarinoitaan itsestään.
Fanien kommentit turhanpäiväisiä.
>§<
SYY JA SEURAAMUS.
9
199
Vastaukset
- Anonyymi00001
Älä itke ruma lapsi, huomenna mennään naamarikauppaan ja pistetään Hönön ponnari keskeltä pään yli otsatukaksi, jolloin naamarin raja ei erotu kaljusta päänahasta!
Tsiangmaan kukkuloilla alkaa daamit lämmetä kuin isolohkoladan pakosarja toukokuussa ja sitten taas nairahan halvalla, jopa ilmaseks. - Anonyymi00002
Hönö on taas viettänyt yhden yön elämästään Suomi24 palstalla
- Anonyymi00007
Posso, olen huolissani terveydestäsi, oletko tutkituttanut eturauhasesi?
- Anonyymi00004
Salamyhkäinen keskivanttera kostaja suoraan suurkaupungin sykkeestä ja salaisen moottoriradan varjoista liikkuu kaiken taustalla jakaen oikeutta niille jotka hänen mainettaan eivät kumartele. Hän on mies joka näkee kaiken, kuulee kaiken, tietää kaiken ja erilaiset ammatti-ihmiset ovat kaikki hänen ystäviään, joille hän luovuttaa välineitään käyttöön.
- Anonyymi00005
Hän on nastamuumio joka on paha pahoille ja hyvis hyville, vanha viidakon sanonta nastis liikkuu varjoansa nopeammin, kuin aave.
- Anonyymi00006
Viisi kirjainta joihin voi luottaa: H.Ö.N.Ö.
- Anonyymi00008
Kostaja varjoista etsii 2010 käsiinsä....joko identiteetti on paljastunut
- Anonyymi00009
Ajattelen sinua 24/7... kyllä kohta, puskajusukka paljastuu, ja siten kesto tilaus toimitsee 55555, oletko senssukka, saaritonlapsi huomannut, leipäkaupassa https://www.k-ruoka.fi/kauppa/tuote/pagen-hono-saaristolaisrieska-630g-7311070014631 ajatelin sinua.
By NumBall - Anonyymi00010
Anonyymi00009 kirjoitti:
Ajattelen sinua 24/7... kyllä kohta, puskajusukka paljastuu, ja siten kesto tilaus toimitsee 55555, oletko senssukka, saaritonlapsi huomannut, leipäkaupassa https://www.k-ruoka.fi/kauppa/tuote/pagen-hono-saaristolaisrieska-630g-7311070014631 ajatelin sinua.
By NumBallOletko mittuuttanut verenpaineesi milloin viimeksi? Olisiko sen aika?
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1701073
Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän132847- 84783
- 51728
Olisitko oikeasti valmis rikkomaan
Perheesi? En haluaisi sitä, mutta ne on teidän välisiä asioita. Voin olla sinulle vain kaverikin… ei paineita. Minä kesk55529Stubb munasi - Suomessa kuuluu liputtaa Suomen lipulla
Presidentinlinnan ja Mäntyniemen salkoihin nostettiin sateenkaariliput lauantaina. Suurin osa kansasta ei varmasti pidä294515Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies
Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?36509Martinan tarve valehdella.
Miksiköhän Martina valehtelee niin paljon,onko hän tietoinen siitä että valheistaan jää useimmiten kiinni? Esimerkkinä t215479- 49467
Kalle irtisanoutui
Kävi, kuten odotettiin. Paras ratkaisu paitsi Orimattilalle myös Larssonille. Seuraavaksi joudutaan mittaamaan kaupungin53454
