En tänne enää kirjoittele...

Oon niin väsynyt.. Petrille,mut ei se välitä!! Oon varmaa psykoosissa! Taas..
17236
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 17

Vanhimmat

En jaksa enää muuta kuin nukkua!

Äänestä

Sulla on omituinen tapa olla huomaamatta sen Petrisi vastauksia täällä. Sehän on kirjoittanut useisiin kohtiin, mutta sinä et olevinaan huomaa. Haluat vain esille sen, että pääset kiusaamaan. T. Petrin kaverit

Äänestä
  • Mua tässä kiusataan..

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Mua tässä kiusataan..

    Niiiiinkööööööö? Etpä vastannut tuolle ylemmälle hepulle.

    Äänestä

  • Täällä ei kyllä voi luottaa yhteenkään vastaukseen.Varsinkin ,jos on valmiiksi herkillä,alkaa trollailu.
    sivusta tämä

    Äänestä

  • Anonyymi00005 kirjoitti:

    Täällä ei kyllä voi luottaa yhteenkään vastaukseen.Varsinkin ,jos on valmiiksi herkillä,alkaa trollailu.
    sivusta tämä

    Ei tartte ees herkillä olla, kun sitä tapahtuu kuitenkin. Arvaa huviksesi, miltä taholta tuo usein tapahtuu? Tai no, en kerro vastausta tässä vaiheessa.

    Äänestä

Lopeta kaikki "monivalinta" - viestien lukemiset ja "vihjailujen" lukeminen välittömästi jos olet altistunut.

Vaarana sktz...:aan laajeneminen.

Siinä aivosi keskirunko heittää kuperkeikan. Vielä ehdit peruuttaa.

Äänestä
  • Kun on järki päässä, niin

    Äänestä

Välittää kyllä. Mistä olet sen kuvan saanut, ettei välittäisi? :)

1Äänestä
  • Laittoi estot!!!!!!

    Äänestä

  • Anonyymi00010 kirjoitti:

    Laittoi estot!!!!!!

    Ei ole estoa.

    1Äänestä

  • Anonyymi00011 kirjoitti:

    Ei ole estoa.

    On.

    Äänestä

  • Anonyymi00010 kirjoitti:

    Laittoi estot!!!!!!

    Ei halua kotona olevan tietävän sinusta.

    Äänestä

Hommaa prepaid, niin voit laittaa viestiä sille.

Äänestä

Vihaan petriä....

Äänestä

Kuulostat ihan mieheltä ja väität aina olevasi nainen. Mikähän on totuus.

Äänestä

Oletko vaan huomion kipeä vai miksi et vaan anna olla ,jos vihaat ja olosi näyttää olevan huono?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Oon niin väsynyt.. Petrille,mut ei se välitä!! Oon varmaa psykoosissa! Taas..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu