Wille oli hokutellut herttuattaren samaa kuvaan, josta jälkeenpäin on noussut mekkala. Lehdistö oli kertonut Meghanille etkö tiennyt Willen olevan häiriökäyttäytyjä ja rasisti.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/herttuatar-meghanin-tiedottaja-sai-selitella-wille-rydmanin-kanssa-otettua-yhteiskuvaa-nain-ministeri-kommentoi-kohua/9340982
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/herttuatar-meghanin-tiedottaja-sai-selitella-wille-rydmanin-kanssa-otettua-yhteiskuvaa-nain-ministeri-kommentoi-kohua/9340982
Vastaukset 42
Vanhimmat
Ei ole väliä mitä puhutaan, pääasia, että puhutaan
Taitaa Meghanillakin olla kaapissa muutama luuranko...
Wille on hyvä mies ja kunnon aito PerusÄSSÄ kansan asialla. Aloittaja on vihapuhuja vassari.
Rydmannia ei ole syytetty oikeudessa mistään. Poliisit eivät löytäneet aihetta.
ville on oikea perusPÄSSI ja sitä paitsi uutisen julkaisi Englantilainen lehdistö. Et vaan tainnut ymmärtää lukemaasi koska se ei ollut kirjoitettu tikkukirjaimin.
Ainoastaan sinä olet pässi ja suomalaiset omaan pesään paskojat levittävät ulkomaille valejuttuja ansiokkaasta ministeristä.
Ainoastaan Hesarin demaritoimittelija pitää asiaa esillä, vaikka se on kuopattu aikaa sitten.
Nyt kuuluu soitelleen heti Dsily Mailille.
Kunnon aito perusASS, b-rapun poikia niin kuin aika moni perusASS on.
Loikkari
Nuljaska mies, tunkeutui väkisin röyhkeästi selfie kuvaan. Mokasi taas! Häpeä Suomelle!
Kuten muutkin persupölöt.
PERSUT = SUOMEN SYÖPÄ !
Järki käteen, miettikää.
Eihän Kokoomus Willejä olisi potkinut pois jos jotakin syytä ei olisi ollut. Wille on varmasti tietyissä asioissa osaavakin, muta liero käytökseltään. Ei Willeä pitäisi päästää ulkomaille pilaa Suomen maineen. Herttuatarkin on kauhuissaan kun jälkeenpäin selvisi kenen kanssa hän on joutunut kuviin.
Willelläkin arvostelukyky petti, vaikka herttuatar ei tuntenut kansa tiesi villen olevan häiriö käyttäytyvä rasisti.
Älä puhu paskaa.
PerusÄSSÄ on aidon duunarin luonnollinen valinta ja Wille on rautaa!!!!
Täällä Taas kateelliset ja katkerat vasemmistolaiset valittaa kun perussuomalainen ministeri tekee hyvää työtä niin Suomessa kuin ulkomailla.
Edellinen pääministeri tuli maailmalla tunnetuksi vain alkoholin käytöstään.
Nono, nautti vain mietoja alkoholijuomia, tosin usein ja paljon ja ystävien kanssa, koska kaipasi valoa ja iloa elämäänsä.
Ja sitten meni märinäksi kun asiaa vähänkin kyseenalaistettiin. Paska ministeri jonka KANSA halusi vaaleissa ULOS!
Ei kuitenkaan syytetty että olisi lapsia ahdistellut.
Kaikenlaista on helppo väittää.
Marin oli se joka nosti pääministeri kaudellaan puolueensa kannatusta sai kolme lisäpaikkaa.
Katsotaan mitä Purra ja Orpo saa.
Miettikääpä kuinka Vasemmistoliitto on nostanut kannatusta oli vaaleissa yli 13% jäljessä Persuja nyt enään 2%
Marin otti velkaa ja osti sillä äänestäjiä. RAHAA ON
Sanonta "rahaa on" oli kepulaisten keksintö ja oli kirjoitettu kepulaisten tauluun.
Ainakin kepulaisilla oli rahaa kun puhdivat Nuorisosäätiön. Antti vain sai ehdollisen vankilatuomion.
Antti Rinne, demukka, kirjoitti.
No ei, mutta Antti Rinne (sd) linjasi hallitusneuvotteluissa, että ”nyt ei tarvitse lähteä leikkaamaan yhtään menoja”
Joku kepulainen viäräleuka kirjoitti tuon lausunnon jälkeen https://www.is.fi/politiikka/art-2000009390468.html
Sanna ja Kepuli Annika ottivat turhaan hirmuvelat Suomelle ja jättivät sotkut muille.
Persut se talouden ja yhteiskunnan tuhoava puolue.
Liian vanha rytmannille parempi kun vaan kattelee lasten kuvia eduskuntatalon vessassa ja tumputtaa menemään.
Ryytmanni on pikku pätkylä, sillä on kompleksi naisten suhteen, joku on nuorna antanu pakit ja sanonu ilikeesti.
Olet kateellinen Ryytmannille, ei muuta.
Ryyd on 168 cm, ja silti sillä on noin hyvännäkönen akka.
Ja on erinomainen ministeri joka leikkaa oikeista paikoista nips naps kuuluu vaan.
En ole, 180 cm avojaloin
Ryydillä on 20cm, sulla 12cm. Mulukku siis.
Ryydman on kokovartolo kyrp..ja veltto sellainen kuten muutkin persut velttoja paskanjauhajia.
Rydman on SEXIKÄS ja parhaita ministereitämme.
Herttuatar oli menettänyt muistinsa, illallisen jälkeen.😂
HYVÄ WILLE!
Aito kansan rakastama PerusÄSSÄ
Kiitos Mestari.
Tän kaverin viestit tulee varmaan Niuvasta aivan pihalla ?
Brittien hovi on kyllä viimeinen paikka jonka kannattaa moralisoida muiden aiheettomilla epäilyksillä, kun heillä on ihan omansa prinssit Andrew ja Harry.
Nevöhööd Wille ei kiinnosta brittimediaa pätkääkään. Sitä kiinnostaa ainoastaan Meghanin kurittaminen.