Yamaha 9.9

2003 mallin 4t yammu lähtee kylmänä käyntiin ns . ekalla vedolla, käy nätisti tuhjäkäyntii ja ottaa myös kierrokset normaalisti.
Lämpimänä saa repiä olkapäät sijoiltaan.
Talvella tehty kansiremppa, rikitiiviste, tulpat yms vaihdettu. Kaasaria EI OLE (vielä) putsattu.. mikä mättää?
9350
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

1970 lopun mallin 2t yammu lähtee kylmänä käyntiin ns . ekalla vedolla, käy nätisti tuhjäkäyntii ja ottaa myös kierrokset normaalisti.
Lämpimänä lähtee puolikkaalla nykäisyllä.
Ei oo tehty kansiremppaa, rikitiivisteen tms. vaihtia, tulpoa josku vaihdettu. Kaasaria EI OLE (vielä) putsattu.. mikään ei mätä:)

Äänestä
  • Vaihti sinä kuule mätiä tulpojas.

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Vaihti sinä kuule mätiä tulpojas.

    Öö, mitä tarkoitat?

    Äänestä

  • Höpö höpö, itsellä paljon uudempi ja syöpynyt reikä sylinteriin se 2T koneista

    Äänestä

  • No sama homma omassa kymppiheppasessa Tohatsussa - kerran on tulpat vaihdettu. Lähtee ja kulkee nöyrästi.

    Äänestä

  • Anonyymi00006 kirjoitti:

    Höpö höpö, itsellä paljon uudempi ja syöpynyt reikä sylinteriin se 2T koneista

    Sulla on syöpyny joku vallan muu.

    Äänestä

Kyss fi×××n

Äänestä
  • Gärna, gärnä Börje bra:)

    Äänestä

  • Anonyymi00007 kirjoitti:

    Gärna, gärnä Börje bra:)

    Knulla bara

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

2003 mallin 4t yammu lähtee kylmänä käyntiin ns . ekalla vedolla, käy nätisti tuhjäkäyntii ja ottaa myös kierrokset normaalisti.
Lämpimänä saa repiä olkapäät sijoiltaan.
Talvella tehty kansiremppa, rikitiiviste, tulpat yms vaihdettu. Kaasaria EI OLE (vielä) putsattu.. mikä mättää?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu