miksi tämmöinen palsta on. Miksi ihmiset täällä tilittävät pettymisiään ja muita tuntojaan. Ei ennen vanhaan tämmöstä, ihmiset osas puhua ihan oikeasti toisilleen. Tämä on kummallista.
Ja luullaanko täällä, että tätä kautta se ihastuminen etenis tai selviäis jotenkin?
Ja luullaanko täällä, että tätä kautta se ihastuminen etenis tai selviäis jotenkin?
Vastaukset 3
Vanhimmat
Ihmiset tulevat tänne saadakseen jonkinlaista rohkaisua kun ihastuminen ei etene. Kuitenkin kieltämättä tämä on varmasti ainoa palsta missä jokainen vierailee ja toivoo näkevänsä kuvauksen itsestään. Ja ehkäpä tämän kautta myös selvitetään tilannetta, mitä se toinen voisi tuntea. Ei sitä koskaan tiedä vaikka se ihastuksen kohde miettisi sitä olenko minä ihastunut, ja rohkaistuu mikäli tunnistaa itsensä tekstistä ja tulee juttelemaan sitten enemmän. Tai että jos tilanne on erikoinen, on hyvä saada vinkkejä täältä, miten toimia.
ja kaipailijat on käynyt, onko tätä kautta koskaan sattunut saamaan yhteyden juuri siihen jota niin ihailee? Ja miten sitten on käynyt?
oikein ole jäänyt käteen muuta (näin viikon kokemuksella)kuin entistä sekavampi pää. Tietenkään en ole ottanut tosissaan viestittelyjä, mutta joistain on tullut jopa high-fiilis.