Bangkokissa on pidätetty 10 vietnamilaista ilotyttöä, ja heidät on siirretty odottamaan maasta karkoittamista. Naisille annetaan maahantulokielto.
https://www.pattayamail.com/thailandnews/bangkok-street-vice-operation-nets-10-vietnamese-women-facing-deportation-550565
Pattayan omille huorille Soi kutosella ei suunnitella mitään vastaavaa.
https://www.pattayamail.com/thailandnews/bangkok-street-vice-operation-nets-10-vietnamese-women-facing-deportation-550565
Pattayan omille huorille Soi kutosella ei suunnitella mitään vastaavaa.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Vieläkö Walkkarilla heiluu samat suomitytöt kuin 15 vuotta sitten ?
Ulkolaisten touhut on lähes aina parittamista ja thaimaalaisten touhut hyvin harvoin. Paritus on rangaistavaa, itsensä myyminen ei ole. Lisäksi ulkolaiset vie rahansa pois thaimaalaisilta, joten siksikään heitä ei hyvällä katsota.
Walkkarin venäläiset on nykyään netissä ja sieltä käsin heittävät keikkaa. Hyvin tyylikkäitä noin kolmevitosia daameja jotka ovat valioluokan seuraneitejä.
Alkoi yhdellä lomallani käteiset loppumaan ja sanoin ruskienmaan immelle että multa loppuu rahat niin joudun antamaan sulle lopputilin. Daami tuumasi että ei se haittaa, hänellä on rahaa ja jos hän saa jäädä niin tarjoaa sapuskat sun muut viimeisen viikon ajan.
Kahden viikon miljonääri.
Joo, ruskidievuskin kielitaito on kovaa luokkaa. Joku jopa pomiloi finskayaa muutaman lauseen. Leningradin tyttöjä.
Ananaksen syöminen tekee sper masta pähkinäisen ja hedelmäisen makuisen.
Allekirjoitan tuon.
>§<