Lauloi Jenni. Onkohan se pikkukaupungin kaveri joka teki tutuistaan deepfake-kuvia ollut täällä kaipailemassa?😖
Sä laitoit minut nettiin
Anonyymi-ap
15269
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
Huomasin saman. Leviää kuin kulo valkeaan.
Ei ole kiva olla kaikkien tuntema.
Kuinka monesta tututustaan se peelo teki niitä kuvia? saattaa olla tukalaa olla asustella
minä en halua olla millään muotoa somessa! olen kuvissa muutenkin ruma! minusta parempi livessä! koska olen luonnollisena parhaimman näköinen! enkä halua mistä koska miehille ei kelpaa tavan tallaaja naiset!
Olen onnellinen jos sinuun ei kiinnitetä liikaa huomiota. On nimittäin erittäin rasittavaa jos kehutaan paljon ulkomuotoa, kasvoja, silmiä. Se tekee pinnallisen vaikutelman, ihan kuin ihmisen arvo olisi siinä. Tunne on jo hyvin lähellä rahan ja hyväksikäytön maailmaa.
Voi kutun juusto miten teennäinen feikkidialogi ittes kanssa, apäijä
Syö juustoa ja kasvata älyä, muuta en voi sanoo.
Puhutaan asioita tämän palstan ulkopuolella olevista asioista.
Minullapas on kaikkien mkesteni lärvikuva olemassa. Suurimman osan kikkelikuvatkin tallessa. Jos kasvot jossain näkyy alkaa sataa kuvat täältäkin nettiin. On muuten myös asuinpaikat tiedossa ja työsuhtet. Yritys ym. Kaikki alkaa tippua someen.
Miesten
Ai aattelitko kiristää. Usein mustamaalaajat ajattelevat tekevänsä jonkin ihmisen elämän vaikeammaksi julkaisemalla jonkin kuvia netissä. Yllättäen se voikin kääntyä aivan päinvastaiseksi suosioksi. Suomalaiset ovat aika huonoja arvioimaan mistä maailmalla tykätään.
Kyllä se on gubbeaapee hyvä laittaa aina jotain sukanvarteen se on tonttu tai esimiehesi, jonka kanssa golfaamme näkee slaikkas. kuhan vaan tunnelmoin millaista niillä siellä kiristys-uhkaili-lahjontayhdyskunnassa on
Aika harva ihminen oikeasti arvostaa mitään toisia mustamaalaavia epävarmoja hiirulaisia. Tainnut kosahtaa jo...
En kiristä mitään vaan sanoin että samalla mitalla tulee. Mikä o hä? Pelottaako että kuinka tuttu muna se on ja kenelle? Hä?
Jaa nii mut se onkin se tausta mitä siellä näkyy. Siitä tunnistaa jo paljon. Tuttu tuoli tai sänky lakanat.