En ole salonkikelpoinen

En ole salonkikelpoinen. Minua ei kannata valita.
7235
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Ok

Äänestä
  • Oletko nuori kloppi vähän katkera spinnaaja kun yrität briljeerata palstaäijän provoihin ja tukea tiimin pakkoajatuksia

    Äänestä

et olekaan 🤢 m - n

Äänestä

Muistaako kukaan täällä Kekkosta?

Äänestä
  • Kekkonen oli hyvä.

    Äänestä

Tai onko Iskelmä-faneja? Nykyään joku 60-vuotiaskin saattaa pitää iskelmää vanhemman väen musiikkina. Joskus sitä kaipaa...jotain muuta kuin tätä

Äänestä

Hoffnarr

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

En ole salonkikelpoinen. Minua ei kannata valita.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu