Salon K -Citymarketin postin nimissä tomiva konttori oli oikea postin irvikuva. Käytös oli tylyä , tökeröä ja ylimielistä. Halusin tehdä edesmennen äitini postin muuttamisen minun osoitteeseeni.
Palveli erittäin ylimielinen , vanhempi nainen. Hän löi käteeni kaavakkeen ja sanoi täytä. Hän ei juurikaan viitsinyt neuvoa. Kun täytin kaavaketta, niin hän huusi minulle. Ei noin. Ei tuohon saa kirjoittaa.
Miksi noin ammattitaidottomia ihmisiä toimii postin nimissä. Asiakkaille pitää olla kohtelijas, Citymarketin posti ei koskaan korvaa oikeaa postia. He ovat aina kaupan työntekijöitä. Olisi parempi, että kaupan posti lakkautettaisiin ja palautettaisiin oikea postikonttori. Kaupan työntekijät täytyisi pallauttaa takaisin kassalle. Onneksi olin nyt vahvempi, Jos äitini kuolemasta olisi kulunut vähemmin aikaa. niin olisin murtumut.
Citymarketin posti
Anonyymi-ap
0
200
Luetuimmat keskustelut
- 2532115
Nanna hakkasi Martinan aivot tuusan nuuskaksi!!!
Ihme jos Martina pystyy muodostaa järkeviä lauseita tämän nyrkkisateen jälkeen. Ottelupalkkio tuli, tajunta meni.2621249- 211191
- 41796
Vaikea löytää samantyylistä miestä
Nyt on pakko avautua. Onko ketään muuta jonka on yksinkertaisesti todella vaikeaa löytää samanhenkistä kumppania kuin i125726Martina ja Muhis
Aamulenkillä yhdessä valmistautumassa suuren päivään,toivottavasti heräsivät toistensa viekusta.Ihana pariskunta❤236705Rasismi ahdistaa.
Tapasin baarissa oikein lupsakan oloisen miehen, mutta arvomaailma on hyvin erilainen omani kanssa. Hän käyttää n-sanaa225662- 54510
- 38458
Olenkohan tunteideni kanssa yksin?
Salaa toivon, että sinä nainen luotat minuun niin paljon, että uskaltaisit lähentyä kanssani, vaikka tämä on vähän kiell42442