Oho mitä tapahtui.

Anonyymi-ap

Mulle tuli pissit housuihin, kun Helenius teki voittomaalin. Vaimo sai orgasmin.
Aivan kauheata.

15

276

    Vastaukset 15

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi00001

      Jääkiekko on vaarallinen laji. Kieltää tommoset pitäisi. Tai antaa jokaiselle oma kumilätkä ettei tarvi tapella.

    • Anonyymi00002

      Naapurin äijällä oli tullut tavarat housuihin, kun voittomaali tuli. Minusta ton maalin tekijä pitäis laittaa vastuuseen asiasta. Kuinka moni suomalainen joutui vaihtamaan housujaan ja käymään pesuilla voittomaalin jälkeen.

      • Anonyymi00003

        Kenen vaimoa aloittaja tarkoitti.


    • Anonyymi00005

      Mitä nyt. Täältä poistetaan viestejä, kun ihmisillä terveys pettää jonkun voittomaalin takia. Tämä on aivan käsittämätöntä.

    • Anonyymi00006

      Mä en uskalla katsoa videolta sitä voittomaalia, kun heti pyörryn ja lirahtaa housuihin.
      Tämä on nyt tilanne. Tonot pitää hankkia.

      • Anonyymi00015

        Sä oot jo valmiiksi riittävän tono.


    • Anonyymi00007

      Etkö itse pysty tyydyttämään vaimoasi?

    • Anonyymi00008

      Minulla on pumpattava kumivene tokmannista jossa istun kun katson lätkää. Jos tulee jännäkakka tai pissit niin ne voi laskea suoraan kumivenhoon. Ei mene hieno parketti piloille.Veneeseen sopii kolmekin jos ollaan lusikkana mutta silloin voi tursua tavaraa yli laitojen.

    • Anonyymi00009

      Nyt mun puoliso katsoo tämän tästä juutuubista Heleniuksen voittomaalin ja saa heti sen. Kyllä olen kateellinen, kun ei se toimi minulla.

      T. Reiska

      • Anonyymi00010

        Jos et sitten kuitenkaan ole homo, vaikka niin luulet. Kysyisit KD Räsäseltä se on kuntoutunut tuomion saaneena näissä homo kysymyksissä.


    • Anonyymi00011

      Miul tuli pussit housuihin.

      • Anonyymi00012

        Hoiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ja miun alko tehdä mieli kähveltää tangolevyt kirjastostaaaaaaaaaaaaaaaaaa


    • Anonyymi00013

      Me katsomme joka päivä neljä kertaa tämän voittomaalin. Vaimo saa aina heguman ja huutaa ihanaa leijonat ihanaa. Mulla vähän liikahtaa nöpö, ei sen kummempaa.

      • Anonyymi00014

        Minäkin katsoin uusintana voittomaalin kaksi kertaa. Mutta toisella katsomalla se meni ohi maalin 😵‍💫


    • Anonyymi00016

      Epäilen.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kysely : Juuri kukaan ei halua nykyisen hallituksen jatkavan

      Ylen kysely: Juuri kukaan ei halua nykyisen hallituksen jatkavan – eivät edes halli­tus­puolueiden omat kannattajat Kes
      Hallitus
      136
      1557
    2. Salaisuudet paljastuu

      Viimeiset hetket meneillään ottaa yhteyttä. Kertoa totuus ja selvittää asioita. Viimeiset hetket meneillään jos joku
      Ikävä
      143
      1373
    3. Kelan mukaan veronpalautukset ovat tuloa tuet lähti

      https://www.is.fi/taloussanomat/art-2000012225387.html Verohallinnon maksama veronpalautus tulee niille, jotka ovat mak
      Maailman menoa
      118
      861
    4. Sinkkujen tilanne kiinassa katastrofaalinen

      800 naista osallistui sinkkujen iltaan, paikalle saapui 0 miestä. Ei mahdollisuuksia, kun nainen on 38 -vuotias, ja
      Sinkut
      123
      826
    5. Mies, minkä tiedon juuri nyt haluaisit

      tietää hänestä, naisesta?
      Ikävä
      77
      785
    6. 56
      741
    7. Minne katosi Sofian Jeff-rakas ystävä?

      Seiskalehden mukaan Jeffreytä ei ole näkynyt, kuin kesäkuussa maininta Sofian ommissassa insramissa. Onko jo tullut ero
      Kotimaiset julkkisjuorut
      149
      592
    8. Aloitan kiertotalouden

      Aloitin tänään kiertotalouden, ei mulla nyt oikeastaan muuta MOI
      Lieksa
      37
      571
    9. Stubbin ylimielinen uho vie Suomea sotaan!!?

      https://m.youtube.com/watch?v=aQ3c540lm9o Miten voi olla että maamme presidentii toimii näin vastuuttomasti kuten hölöt
      Maailman menoa
      295
      568
    10. Kuka hukkui

      Kuka hukkui eilen kätkytniementiellä?
      Pyhäjärvi
      6
      540
    Aihe