Siis todella raskas teeskentelijä, ja uhriutuja. Kitisi 24/7 Farmi ohjelmassa... Muut teki aina "väärin ja vääryyttä". Mut ei kirsi itse. Selkeä narsisti..
Kirsi Salo - Kitisevä Uhriutuja..
14
278
Vastaukset
- Anonyymi00001
Luojan kiitos se kitisevä Uhriutuja EI voittanut Farmi TV kisaa..
- Anonyymi00002
Kirsi vinkui ja kitisi erityisesti Juccille..
- Anonyymi00009
Täysin Kirsin kiusaaja tuo musta ukko.
Kirsi on symppis ❤️❤️❤️
- Anonyymi00003
Meillä meni myös täysin maku Kirsistä. Pidimme häntä todella fiksuna ja mukavana. Tuolla tulikin esiin aivan jotain muuta. Hyvä että näitä ohjelmia näytetään niin saadaan selkoa mitä kukin on.
- Anonyymi00005
Jep. Samaa mieltä kans. Kirsi oli karmea pettymys..
- Anonyymi00004
Seuraavalla farmi kaudella vois olla vaikka : Andy, Martti syrjä, aarne tenkanen ja seppo räty !! ja tietysti tunkio-tukiainen..
- Anonyymi00008
Janne kataja, Aku hirviniemi, sami Heedberg, laulaja diandra !! noi olis mun toivelistalla ens kauden farmille ! Maikol monroe !
- Anonyymi00006
No sellaisia seuraavalla kaudella joilta karisee kulissit kuten nyt kävi. Kyllä hyvä rekry ne haistaa. Antakaa palaa vaan.
- Anonyymi00007
Se puupää kirsi ei lopultakaan tajunnut että se ohjelma on KILPAILU.. ei mikään kesäleiri jossa halitaan koko ajan..
- Anonyymi00010
AP:Oletko koulukiusaaja?? Näissä farmin osallistujista oli useampia koulukiusaaja,en yhtään ihmettele että kouluissa on muita kiusaajia,kun aikuiset antavat mallia..
- Anonyymi00011
Kirsi oli ilkeä ihminen, edessä nuoleskelee muuten selkään puukottaja. Oikein paska akka, näytti luonteensa.
- Anonyymi00013
Jaa että heti ollaan täällä suoli24 -palstalla lyömässä kirsin ottaan narsistin leimaa. Voi voi kuinka heikkoa keittiöpsykologiaa (itkunaurua hihhih hoh).
- Anonyymi00014
Tais olla Kirsi liian luomu näille muutamalle pyrkyrille.
Kun seurasi ketkä sieltä ensimmäiseksi potkittiin pois —kaikki osaavat ja fiksuimmat niin tajusi, että ketkä tulee olemaan kärkikahinoissa.
Kirsi pääsi pitkälle sitkeydellään, pää pysyi kasassa vaikka nää kiusaajat pommitti koko ajan.
Juccia ihmettelin eniten miksi Kirsi oli hänelle niin punainen vaate?
Vahvat ennakkoasenteet ainakin kävi ilmi. - Anonyymi00015
Anonyymi00014 kirjoitti:
Tais olla Kirsi liian luomu näille muutamalle pyrkyrille.
Kun seurasi ketkä sieltä ensimmäiseksi potkittiin pois —kaikki osaavat ja fiksuimmat niin tajusi, että ketkä tulee olemaan kärkikahinoissa.
Kirsi pääsi pitkälle sitkeydellään, pää pysyi kasassa vaikka nää kiusaajat pommitti koko ajan.
Juccia ihmettelin eniten miksi Kirsi oli hänelle niin punainen vaate?
Vahvat ennakkoasenteet ainakin kävi ilmi.Todellakin luomu on toi Kirsi. On vaan hyvä asia, et on naisia ketkä hyksyy itsensä ja ilman paksua pakkelia kasvoisaan.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1701083
Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän132847- 84783
- 51728
Olisitko oikeasti valmis rikkomaan
Perheesi? En haluaisi sitä, mutta ne on teidän välisiä asioita. Voin olla sinulle vain kaverikin… ei paineita. Minä kesk55529Stubb munasi - Suomessa kuuluu liputtaa Suomen lipulla
Presidentinlinnan ja Mäntyniemen salkoihin nostettiin sateenkaariliput lauantaina. Suurin osa kansasta ei varmasti pidä294525Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies
Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?37521Martinan tarve valehdella.
Miksiköhän Martina valehtelee niin paljon,onko hän tietoinen siitä että valheistaan jää useimmiten kiinni? Esimerkkinä t215479- 49477
Kalle irtisanoutui
Kävi, kuten odotettiin. Paras ratkaisu paitsi Orimattilalle myös Larssonille. Seuraavaksi joudutaan mittaamaan kaupungin53464