koskaan ollut minkäänlaista tarvetta ruveta minulle tuntemattoman aikuisen lapsen äidin korvikkeeksi! Miksi ihmeessä minä niin haluaisin tehdä!
Vastaukset 2
- Anonyymi00001
Juu. Ei minullakaan ole ollut aietta tai tarvetta perehtyä yhdenkään Afrikkapaskan maailmankuvaan, mutta niin heitä vain kerta toisensa jälkeen lykätään tietoisuuteen.
- Anonyymi00002
ei täällä tarvitse kun omistaan pitää huolta ja antaa tukensa heikoimmille siinä ohessa. m lkuille ei irtoa enää mitään.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1851554
- 851332
- 1041058
- 48889
Suhde sinuun on ollut yhtä draamaa
ilman draamaa ja suhdetta. 😅 Oikeasti ei naurata. Nainen, olet pitänyt minut pihdeissäsi. Tunne on välillä vahva ja su40773Leski ja Volvomies
Mitä se Volvomies kulkee sen nuoren lesken luona.. joko leski surunsa surrut ja uusi jo katottu..9741Haluatko, että kierrän sinut kauempaa
Kun näyttää, ettet minusta innostu. Voisit edes täällä kertoa selvät sävelet.83646Joko seuraava hallitus uskaltaa puuttua 7,5 viikon vuosilomiin
Onhan se törkeää eriarvoisuutta ja verovarojen törkeää tuhlausta.105617Yritit nainen sammuttaa kiinnostukseni
mutta se tehtävä epäonnistui. Se oli sitä bitch -mode vaihetta silloin. Lopputulos on nyt se, että rakastan sinua tällä30611Kyllä mä tiedän et me kuulutaan yhteen ja se on tähtiin kirjoitettu!!
En vain halua satuttaa sua. Olen aivan perseestä epävakaan ja ADHD oireiluin vuoksi. Ja kun olisi aika "vapauttaa" ne su45567