Miten huoletta kattoa jos on katolla paneelit

Onko mahdollista harjata ja maalata paneelien alta ireoittamatta paneeleita kokonaan

Maalari mestari Sutinen
1101
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Vaikeeta han se on esim jos pitää vaikka pestä tai Malaya yaimjos vaikka vuotaa pitää ensin paneelit poistaa ja sähkö kytkennät myöskin irrottaa

Sekin maksaa ja paljon säästöt sulaa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Onko mahdollista harjata ja maalata paneelien alta ireoittamatta paneeleita kokonaan

Maalari mestari Sutinen

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu