Jotenkin arvasin tämän

Kun alat tunteen mut paremmin, niin siihen loppuu kiinnostus.
16292
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 16

Vanhimmat

Älä noin suhtaudu, vaan anna meille aikaa.

1Äänestä
  • Annan aikaa.

    Äänestä

Niikö se on mennyt niiden muiden kanssa jotka jätti

1Äänestä

Omalta kohdalta sanon että ei lopu. Pidän vaan enemmän, mutta en halua ylittää rajoja, kun tunteet on olleet pitkään yksipuolisia.

1Äänestä

Älä matki ja kyttää

Äänestä

Tein sen molemmille helpommaksi. Hyvä kun pidit siitä kiinni kun aloin epäröimään, valinta oli oikea.

3Äänestä

Olet kokoajan keskustellut naisen kanssa. Mitä hittoo🤯

Äänestä
  • Mitäs hittoo tuo nyt sitten oli?
    Kerroppa nyt vähän enemmän miten liittyy mihinkin tuo!

    1Äänestä

  • Anonyymi00009 kirjoitti:

    Mitäs hittoo tuo nyt sitten oli?
    Kerroppa nyt vähän enemmän miten liittyy mihinkin tuo!

    Koskaan ei tää nainen ole keskustellut gubbe naisen kanssa,puhut palturyia!

    Äänestä

Kenen kiinnostus ketä kohtaan loppuu?
Ehkä se kiinnostus ei olisi loppunut jos olisitte irl tekemisissä ettekä vain palstalla.
Mietitkö lainkaan että josko olisikin sille jollekin sattunut jotakin ja siksi ei kirjoittele sulle täällä?
Vai olistkohan loukannut häntä jotenkin?

Äänestä

Jos kerran jo aistit tuon niin..ei se väkipakolla onnistu..

Äänestä
  • Ei väkipakolla mitään. Mä oon vähä semmonen ikävä ihminen välillä. Katellaan vaan ja jos se johonki johtaa niin antaa mennä.

    Äänestä

  • Anonyymi00011 kirjoitti:

    Ei väkipakolla mitään. Mä oon vähä semmonen ikävä ihminen välillä. Katellaan vaan ja jos se johonki johtaa niin antaa mennä.

    Tai ei anna mennä...

    Äänestä

Ei ainakaan tullut yllätyksenä.

Äänestä
  • Ei tullut ei

    Äänestä

hah ei kai sitä kantsi rakkauteen uskoa kaks vuotta painellu yssi ny lapset reilu 3 ja pikkuhiljaa alkaa helpottaa ja aina vaa vähemmän ketään haluu elämääns

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Kun alat tunteen mut paremmin, niin siihen loppuu kiinnostus.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu