Olen työn takia johtunut muuttamaan mikkeliin.
Tämä on kyl kurja paikka.
Kukaan ei halua tutustua minuun.
Mikkeli tuntuu vankilasta.
15
297
Vastaukset 15
- Anonyymi00001
Kun pidät yllä myönteistä asennetta, asiat alkavat sujuvaan ja luontevaan tapaan, mikä luo pohjan syvemmille ja merkityksellisemmille ihmissuhteille. Tällainen avoin ja optimistinen lähestymistapa ei ainoastaan helpota arjen haasteita, vaan myös vetää puoleesi ihmisiä, jotka arvostavat samanlaista energiaa, ja pian huomaatkin saaneesi paljon uusia, innostavia tuttavia, jotka rikastuttavat elämääsi.
- Anonyymi00002
Onneksi olkoon. Olet tullut Suomen sisäänpäinkääntyneisimpään paikkaan. Olo Mikkelissä on kuin Amerikassa. Kaikki on hymyilevinään ja olevinaan ystäviä. Se on savolaista myhäileväisyyttä joka ei tarkoita ystävällisyyttä. Tosiasiassa muita ei kiinnosta sun jutut eikä ystävyys. Yrittävät vain katsastaa olisiko sinusta jotain hyötyä!
- Anonyymi00003
ota kunnon kaatokännit, niin asiat alkavat pian taas luistamaan
- Anonyymi00004
Ei toimi toi tapakaan mikkelis.
- Anonyymi00011
Kyttäävät naiset, että maksaisit kaljat ja rahapelit heille.
- Anonyymi00013
Anonyymi00011 kirjoitti:
Kyttäävät naiset, että maksaisit kaljat ja rahapelit heille.
Siis täh?
- Anonyymi00005
Mutta: "Mikkeli kuuluu miulle!"
- Anonyymi00006
kinnuselle? Lisää liksaa kyl ansaitsit, on hän vaan niin paljon hyvää tehny kaupungin eduks!
- Anonyymi00007
Oma kotikaupunki, aina hesaa parempi!
- Anonyymi00008
Ei rakkaus siuhun kuole milloinkaan!
- Anonyymi00009
Mite se rolleri?
- Anonyymi00010
Nyt on syytä kirjoittaa. Varo huijari naisia Mikkelissä. sinne ovat kasautuneet. Pettävät aina kuin voivat. Vievät rahasi. Kun pyytävät rahaa, lähde heti pois.
- Anonyymi00014
Nainen on nainen. Taitaa syy olla siellä, jos naiset näin käyttäytyvät sua kohtaan. Suosittelen vakavasti miettimään omaa käytöstä.
- Anonyymi00012
Sinulle on käynyt huonosti!!!
- Anonyymi00015
Mikkeli kuuluu Miulle!
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1791702
Muistakaa pojat tämä.
Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.109903En ehkä onnistu siinä
Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.58745Mitä mieltä olet?
Miehestä jolla ei ole yhtään kaveria, ei facebookissa eikä livenä ja hän harrasta ja tekee kaiken yksin. Onko vähän outo97666Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin
Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset207644- 133618
- 48566
Pahoin pelkään nainen
että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus50548- 37546
Viesti jonka haluaisit lähettää...
hänelle. Onko jokin pieni tunniste jonka vain te tiedätte. Onko naiselta miehelle tai toisinpäin, joku joku päivämäärä16522