Martina pitää itsensä hyvässä kunnossa. Ei sekoile vartin iloissa eikä ihastele laukkujaan ja leiki rikasta.
Martina urheilee päivittäin
Anonyymi-ap
21252
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 21
Vanhimmat
Jos ei omista laukkuja mitä ihastella, rikasta ei tarvitse edes leikkiä kun sitä hän ei ole. Vartin ilotkin taitaa olla välissä, kun ei ole sitä miestälään. Mutta muuten menee hyvin.
Write like Martina, no problem😂
Taas vainooja tehnyt aloituksen, kun ei vanhat ketjut saa tulta alleen 🤭.
Sofia Belórf on saanut tuomion huumeiden käytöstä ja hallussa pidosta ja istunut poliisivankilassa. Martinan ei ole koskaan tarvinnut käyttää vartiniloja omas elämässään.
Edelleen kännissä vaikka kello on 9 aamulla? Ottanut hieman naista väkevämpää ja mummoillahan hidastuu tuo aineenvaihdunta eli ei enää alkoholi haihdu yhtä nopeasti.
Martinan sanoin: ”Minä ja Champagne sovitaan yhteen. ❤️”
Rattijuoppo se kuitenkin on ja tekopyhä.
Arvostan Martinaa.
Jassoo mitä lajia urheilee eipä taida kuulua maajoukkueeseen. Kisaako mummusarjassa. Mekin urheillaan eikä toitoteta sitä koko ajan kaikelle kansalle. Eukko jo vanhaa kauraa.
Ei pidä jatkaa vainoojan ketjua ja antakaa sen itse kysyä ja vastata. Samoin haukkua ja kehua Martinaa.
Miten se eukkosi urheilee koska on jo vanhaa kauraa?
Martina on pelkkä egotrippaaja, ei mitään muuta.
Olisi kiva lenkkeillä metrin verran Martinan takana 😍
Turvaväliä kannattaa pitää vähän enemmän kuin metri. Kaikkein turvallisinta on pysyä siellä Instagramin puolella ihailemassa niitä viimeiseen asti muokattuja julkaisuja. Ei tule sitten vahingossa törmättyä todellisuuteen ja pahoitettua mieltään 🤭
Ihana pebbu on Martinalla.
Loppujen lopuksi samalla tavalla ne pebbut kaikilla pörähtelee, joten ei niitä nyt ihan metrin päästä tarvii lähteä ihailemaan.
Enämpi lauta kuin muheva.
No joo onhan noita liikkuvia ihmisiä hyvä tuoda esiin että nuo nykynuoret älyäisi toimia samoin.Liike on lääke.
👍👍
Martina on hyvä esimerkki liikunnan iloista. Näin pitäisi kaikkien toimia.
Millä tavalla hyvä esimerkki? Vihanhallintaongelma, yritystoiminta eli työnsä sakkaa urakalla jne?