kolamäen urakka Saramacine !!

saramacine , ei valoja , turvalliseen liikkumiseen teidän urakoimalkanne tiellä !
järjetön sotku autot tavassa , tehkää myös siistimisen eteen töitä ! harjakalysto puhdistamaan !!
ja turvallinen liikkuminen , tässä missä nytkin kaivattu pitää olla liikennevalot
tästä omistajalle nootteja !!!
2104
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Höpö höpö mittään vaaraa ole tuossa, mahtuu kulkemaan ja on aidattu alueet mihin ei tartte mennä, mutta näyttäähän tuolla kaivannoissa pyörivän tiellä asuvia vanhoja pappoja!

Äänestä

tien lanaus ois kyllä hyvä välillä tehdä on nii epätasainen tie ett menee iskarit autosta!!
työmaa päällikölle vähän nootteja

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

saramacine , ei valoja , turvalliseen liikkumiseen teidän urakoimalkanne tiellä !
järjetön sotku autot tavassa , tehkää myös siistimisen eteen töitä ! harjakalysto puhdistamaan !!
ja turvallinen liikkuminen , tässä missä nytkin kaivattu pitää olla liikennevalot
tästä omistajalle nootteja !!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu