Mulla on kiire vessaan ainoastaan

Itkemään... :( miksei tää touhu jo voisi loppua? Oikeasti.
T. S nainen
26428
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 26

Vanhimmat

Haluaa tapattaa itsemurhaan...

Äänestä
  • Onhan se jo 20v kiusannut ja satuttanut tuota s naista,valehdellut ,vaikka ja mitä,eipä sitä tiedäkkään kaikkea! Väijynyt muuallakin kuin täällä työpaikoilla,hullu se on toi stalkkeri oleggi,joko lienee hoidon puolella?!perässä kulkee,hoitajana työskentelee,kun tuolla s naisella on käyntiä,siis vainoaa,varmaan pääsee potilastietoihinki,eipä siellä pitäis kummempaa olla,mut rikollistahan tuo on!siis erittäin rikollista!

    Äänestä

Suututtaako stalkkerimaalaria vähän?

Äänestä

Joo

Äänestä

Toivon että nämä toisille itsetuhoisuutta mainostavat sekoilut tulee bumerangina takaisin. Ja kyllähän ne tuleekin..

Äänestä

Taas maalitetaan jotakin. Tosi ala-arvoista. Mikä saa ihmisen keksimään ikäviä juttuja toisesta.

2Äänestä
  • Kun ei ole itse ns.täydellinen nainen,vaikka haluis olla,pitää keksiä puuta-heinää ihmisestä,jolle on kade,ihan sairaan kade,taitaa olla maksettu kiusaaja,lestadiolainen on!Ei heilläkään ole oikeutta tappaa muita vai onko?Ei ole!omia tekojansa yrittävät "kostaa"

    Äänestä

  • Anonyymi00010 kirjoitti:

    Kun ei ole itse ns.täydellinen nainen,vaikka haluis olla,pitää keksiä puuta-heinää ihmisestä,jolle on kade,ihan sairaan kade,taitaa olla maksettu kiusaaja,lestadiolainen on!Ei heilläkään ole oikeutta tappaa muita vai onko?Ei ole!omia tekojansa yrittävät "kostaa"

    Se on hyvä,jos kiusattu tietää oikeutensa!

    Äänestä

  • Anonyymi00010 kirjoitti:

    Kun ei ole itse ns.täydellinen nainen,vaikka haluis olla,pitää keksiä puuta-heinää ihmisestä,jolle on kade,ihan sairaan kade,taitaa olla maksettu kiusaaja,lestadiolainen on!Ei heilläkään ole oikeutta tappaa muita vai onko?Ei ole!omia tekojansa yrittävät "kostaa"

    Ei nämä ole naisia Kuka voi kuvitellakaan että naiset harrastaisivat tällaista

    Äänestä

Törkeää hasveilla, että toinen tekisi suisidin.

Äänestä

"Tällä aloittajalla on ainakin empatiaa toista kohtaan" jonkin verran!

Äänestä

En tiedä mitä sinulla tapahtuu siellä mutta hyvä kun itket. Itkussa sen salaisuus.
Iloa kesään silti 🌝

Äänestä

Syrjähypyistä jää aina kiinni. Kehonkielesi on paljastanut sinut kauan sitten.
Surkea olet valehtelemaan.

Äänestä
  • En ole pettänyt. Autoin häntä hädässä, kun oli ongelmia heidän suhteessa ja autoin pääsemään pois siitä helvetistä suhteesta ja tajusi lähteä pois siitä suhteesta. Tottakai silloin autetaan, kun on oikea hätä. Hän ei halua minua. Enkä minä häntä. En ole bi olen vain hetero!

    Äänestä

Rakastuminen varattuna polttaa siiveet ja vie kaiken.
Hyvää kesää.

Äänestä
  • Jotain utopia valeita jälleen. Varmaan mukavasti kesä menee ohitte.

    Äänestä

  • En ole bi. Olen hetero. Eikä hän ole edes bi hänkin on hetero, joten kavereita ollaan vain.

    Äänestä

  • En ole pettänyt kaverilla oli kriisi suhteessa ja autoin häntä pääsemään pois siitä. Parempi kaverini yksin olla kuin siinä suhteessa.. Emme ole edes bi kumpikin ollaan heteroita, joten emme halua toisia! Hän tarvitsi vain apua pääsemään pois siitä suhteesta ja lähtemään pois... Hätätilanteessa pitää kaveria auttaa. Nyt kaverilla on kaikki hyvin. On muualla kaukana...

    Äänestä

Älä ole naurettava.

Äänestä
  • En olekaan. Se parhaiten nauraa, joka viimeksi nauraa.
    Valehtelu näköjään toisille erittäin luonnollista.

    Äänestä

  • Anonyymi00018 kirjoitti:

    En olekaan. Se parhaiten nauraa, joka viimeksi nauraa.
    Valehtelu näköjään toisille erittäin luonnollista.

    Jaahas, on tainnut jo korkki aueta tälle viikonlopulle.

    1Äänestä

  • Anonyymi00019 kirjoitti:

    Jaahas, on tainnut jo korkki aueta tälle viikonlopulle.

    Sitä pitää puolensa on korkki auki tai kiinni.Ongelma ei ole siinä. Ongelma on sun päässäsi. Lonkerossa kahdessa tölkissäkään ei ole korkkia. Mutta ootkin tottunut vahvempaan.

    Äänestä

  • Anonyymi00018 kirjoitti:

    En olekaan. Se parhaiten nauraa, joka viimeksi nauraa.
    Valehtelu näköjään toisille erittäin luonnollista.

    ViinaA sait.

    Äänestä

anu s

Äänestä

sAunassa kivaa.

Äänestä

Tus......sua

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Itkemään... :( miksei tää touhu jo voisi loppua? Oikeasti.
T. S nainen

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu