Pystytkö jättämään

Mut ja olemaan kokonaan sen kanssa?
8183
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Ohi! ei oo ketään.

Äänestä

hän olkoot kottaraisensa kanssa onnea ny

Äänestä

Enkö juuri tehnyt niin?

Äänestä
  • Et jättänyt kokonaan

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    Et jättänyt kokonaan

    No tiedät että se johtuu siitä että arvoihini kuuluu että ketään ei jätetä. Ei se tarkoita että mitään romanttista meidän välillä olisi. En vaan käännä sinulle selkääni koskaan. Kuten en kenellekään muullekaan.

    1Äänestä

En pysty uttz jos on pallo noin sitten zdm pn

Äänestä

Kysymys mieheltä naiselle? Siis kumpi teistä on varsinaisesti tämän kaivattu? Toivotko miten?

Äänestä

Mihin mä sun kaltaista pelleilijä naista tarvitsisin en yhtään mihinkään jatka tyhmää matkaasi me ei enää olla missään tekemisissä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Mut ja olemaan kokonaan sen kanssa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu