Kahden kesken.
Et ikinä halua mua kohdata!
Anonyymi-ap
39431
1Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 39
Vanhimmat
Monet kerrat halusin mut sä vedut pelleilyksi enää ikinä ei nähdä
Ja se on hyvä niin ettei enää ikinä nähdä toisiamme!
En voi!
no en kahden kesken mutta jos on muita ympärillä niin ihan sama :)
Tietääkö tämä toinen että haluat kohdata?
Ei varmaan kun ei ota yhteyttä... 🤔 Sivu
Mikäli osaa lukea, niin kyllä. -sivusta
Ehkä olette tämän suhteen samanlaisia?
Lukea henk.koht. viestejä? Vai lööpissäkö lukee? Tämmösiä palstoja seuraa aniharva.
Henk. koht. tietysti. Ei kai täällä mitään kohtaamisia koiteta sopia.
Haluanpas.
Häntä kyllä. Enemmän kuin ketään muuta.
no en kahden kesken mutta jos ympärillä on muita niin ihan sama :)
Oot kuitenki kahdenkesken mielinkielin. Sen jälkeen meet puhumaan musta pskaa kavereillesi. Ei kiitos.
samat sanat!
Mun kavereita ei vois vähempää kiinnostaa sun olemassa olo.
heittelee femmoi mul silti
Ai keski-ikäset äiti ihmiset. Tuskimpa ees muistavat kuka olet. 😂
jooo
Kahden kesken on paljon enemmän kuin katseen varassa. Kahden kesken tuntee sen kaiken rakkauden tuoman jännityksen toista kohtaan. On jopa hyvin stressaavaa olla samassa tilassa rakkauden kohteensa kanssa, mikäli ei saa katsettaan irti hänestä ja tiedostaa että muut seuraavat hetkeä huvittuneena. Mutta kuitenkin kahden kesken tunteiden velloessa voimakkaana, tuntuu kosketuskin tajunnan sekoittavalta ja kaikkien aistien ollessa avoimena, viriää hellyys ja suutelun tuoma intiimi tunne sydämeen, kuin lämmin takkatuli pakkasen kylmettämiin poskiin. Kaikki unohtuu kahden kesken, ympärille saapuu kuin musta verho joka kietoo suojaansa eikä mikään eikä kukaan häiritse hetkeä rakastavaisten kesken. Mikään ei ole enemmän kuin tunteet siinä hetkessä, voima käsissä sulaan toisen vartalon tuomaan lämpöön ja kasvojen läheisyyteen, voima jaloista pakenee huulien koskettaessa toisiaan ja rakkauden vallatessa mielen.
https://www.youtube.com/watch?v=tMuNptLad2Y&list=RD1TgLXxNEubw&index=2
Oot hetero minä håmå!! :D 🤷🏼♂️
Varmuuden vuoksi kertoa itselleen välttyy kaikkein pahimmalta pettymykseltä. Rakkaus on vaarallista ja raskasta. Tuhovoima erittäin suuri. Kyllä hengen lähtö on lähellä ihan kannattaa laskea ankkuri pohjaan välillä. Nukkua hyvin poistaa mahdollisuudet kokonaan elämästä. Muista se tappaa herkimmät meistä. Kuolema koputtaa kantapäillä älä avaa ovia sille.
Sekin tappaa, että ei anna itselleen mahdollisuutta mihinkään.
Miksi sellainen tappaisi, en ymmärrä! Olen ollut tyytyväinen elämääni ilman yhtään uutta ystävää. Töiden menetys on oli kauhea kokemus, koska työpaikka missä tein töitä oli valtavan ihana!
Käytännössä elävä kuollut
Kuka ketä mun kanssa se ei ole mahdollista edes kun osaamalla oven taakse tai kadulla kohdatessa naisen pitäs osata itsekin jotain sanoa ääneen mä ole aloitteellinen keskteluissa naisen kanssa kohdatessa ellei ole tuttava jo muutoinkin lähes poikkeuksetta mies joka lähestyy vähänkään hyvännäköistä naista useimmiten tältä aina pillua haluaa eikä muuta voi pyhä kolminaisuus tuliko ikuisuus ongelma kuinka voi parisuhteen saada ymmärtääkseni samalla tavoin kuin aina ennenkin vahingossa sekään ei takaa toimivaa parisuhdetta jos ei suhteeseen kumpikin osaa PANOSTAA
Tapaaminen ei olisi viisasta tässä tilanteessa.
En tapaile naimisissa olevia...
Meillä kahden kesken on lyhyt hetki josta täytyy ammentaa sydämeen rakkautta.
🩵 🖤 👫 ❤️
https://www.youtube.com/watch?v=zoCI1vSJphc&list=RDzoCI1vSJphc&start_radio=1
Kun ei muutakaan voi. Pelkäisin itseäni jos tavattais kahden kesken.
Mikä itsessä pelottaa? Ettei hallitse tunteitaan?
Ite et halunnu
🤷🏻♂️on ditten nii
En haluakaan, enkä halua tavata enää koskaan ketään kahden kesken. Ihmiset eivät kiinnosta minua ollenkaan!
Minä haluan kohdata naisen. Mutta en jos ei ole odotettavissa mitään hyvää lopputulosta. En halua pettyä enkä halua häntä ahdistella jos en ole toivottu. Mieheltä.
Ei todellakaan ole mitään mahdollisuutta hyvään lopputulokseen, jos haaveilet minusta edes ystävänä! Koen kaikki miehet ahdistelijoiksi, koska minulla ei ole mitään tarvetta tutustua enää koskaan yhteenkään mieheen! Tykkään olla yksin ja liikkua yksin, koska se on juuri sitä elämää mitä olen halunnut eroni jälkeen! Jos projektin aloittaja olivat kertoneet tarkemmin siitä mitä olisi ollut tulossa, olisin nuokin asiat voinut kertoa heille ja se olisi vaikuttanut niin ettei projektia oliis koskaan edes aloitettu! Koska ei erityispiirteinen voi muuttua koskaan toisenlaiseksi, koska hän on ollut sellainen syntymästään asti!
Tosiasia on se, etten halua kohdata enää koskaan ketään kahden kesken! Minulla ei ole siihen mitään tarvetta, enkä voi muuttua toisenlaiseksi koskaan! Minulle ei kannata kenenkään yrittää tulla juttelemaan, teen sen heti selväksi ettei sellainen ole minun juttuni koskaan! Muiden on vain hyväksyttävä se, että olen erilainen ja todella yksin hyvin viihtyvä ihminen, jos joku yrittää muuttaa minua hän toimii silloin aivan väärin ja saa minut vain ahdistumaan syvästi. Lukekaa autismin kirjosta niin ymmärrätte miksi olen sellainen kuin olen! Nuorin lapseni on myös autismin kirjolla ja olemme monissa asioissa hyvin samanlaisia! Hänellä ei ole yhtään ystävää, eikä siinä hänenkään mielestä ole mitään kummallista!
Haluan, mutta epäilen miehen ajatuksia ja tarkoitusperää.
Palstalla varmaan onnistuu kahden kesken hienosti! Jatkaa!