Toivottavasti Sofia Virta ei romahda

Anonyymi-ap

Täällä palstoilla törmää usein pahoihin ihmisiin jotka toivoo pahaa toisille&julkkiksille. Minä en toivo. Valitkaa hyvyys. Väitän paljon parempi kuin pahuus. Minulla 2010-luku oli enempi pahuuden merkeissä.

2

<50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi00001

      Hae eduskuntaan, palkka juoksee vaikkei olisi paikalla ilinä. Boit tehdä kaikkea kivaa ja noilla paska-aivoilla on syytesuojakin.
      Mikä parasta, ottivat osaa talkoisiin, mutta palkka eiku palkkio isoni ja ennen kaikkea kulukorvaukset nostetaan. Ei nääs tartte.puhua palkankorotuksista, ei niillä palkat nouse🤣. Joten vielä ehdit asettua ehdokkaaksi. Aattele, mikä mesta. Rahaa tulee ovista ja ikkunoista, voit ajella pirsseillä ja kun ajat vaikka klo 3.50 pirssillä himaan, muista laittaa lappuun "äänestäjien tapaaminen". Siellähän ne räkälöissä sunkin äänestäjät istuu, joten olisit kaiken lisäksi rehellinenkin. Se on jo harvinaista, jumalauta, rehfllinfn kansanedustaja! Tällaista ihmettä ei olis nähtykkään.
      Kukas edustaja se kerran loihe lausumahan "puhun niin totta, kun osaan"? Olisko ollut kepulainen, rva Jäätteenmäki?

      • Anonyymi00002

        en ikinä menis enkä pystykään kun koska en ole terveiden kirijoissa vaan oon sairaseläkeläinen /(henkisesti sairas ja veltto tapaus).

        Jos menisin eduskuntaan, tulisin eka päivänä hulluksi =)
        pelekkä ajatus nostattaa ihokarvat&niskavillat pystyyn hahha.

        Korkeintaan eläkepäivillä voisin jotain kotona tietokonehommia etänä tai kävisin jossain eläimiä hoitamassa (pikkupalkalla) muutaman tunnin päivässä mutta kun oon melko autisti niin mieluummin kotona työskentelisin.


        Oon vitsaillut usein itsestäni "olen kuin luolaihminen joku kivikauden ihminen joka asuu metsän keskellä peikkoröllinä jossain kolossa ja piilossa kaikesta".


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Haluan sinut, kuuletko minua.

      Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad
      Ikävä
      96
      1585
    2. Hän on tosi

      hyvännäköinen. Ei edes ryppyi oo. :D
      Ikävä
      54
      1063
    3. Alastomat miehet seksikeinussa lasten nähden PRIDEssä!

      https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/adf62289-a0b6-4b4c-9672-9e19c01beb51 Eikö nyt muka mene jo aivan liian pitkälle että
      Maailman menoa
      404
      988
    4. Kuka sitä naista maalittaa

      Täällä oikeasti?
      Ikävä
      166
      932
    5. Rakastan häntä

      Jumala, rakastan häntä. Haluan olla hänen omansa. Hänen vierellä. Halata häntä.
      Ikävä
      57
      772
    6. Anteeksipyynnöstä

      Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän
      Ikävä
      124
      737
    7. Ei kukaan ole katsonut

      Kuten sinä. Niin välittävä ja hellä katse.
      Ikävä
      51
      688
    8. Oletko päässyt minusta

      Eteenpäin?
      Ikävä
      77
      661
    9. Naiselle Kuuleppa Tämä

      Tämä ei ole mikään vitsi. Minulla on ikävä sinua nainen! Naiselle mieheltä
      Ikävä
      38
      655
    10. Onko mun toinen

      Puoliskoni täällä, huhuuu 😍❤️ Ihanista ihanin 😚😚
      Ikävä
      57
      651
    Aihe