Me oltais huipputiimi yhdessä

Näetkö sitä mahdollisuutta?
28405
2Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 28

Vanhimmat

Ketkä?

Äänestä

Kyl. Olen hyvä joukkuepelaaja.

Äänestä
  • No hö. 😜Olis ollut kiva, jos muitakin naisia olisi ollut. Uskon, että olisin kehityskelpoinen myös paripelissä.

    Äänestä

Vain sinä ja minä ja 🍆

Äänestä
  • Joo

    Äänestä

Tajuan sen oikein hyvin, senkin takia olen hidastellut täällä Suomessa. Antanut tavallaan mahdollisuuden.

Äänestä

Missä asioissa erityisesti?

Äänestä
  • Auttamisessa

    1Äänestä

  • Anonyymi00010 kirjoitti:

    Auttamisessa

    Ei kannata sotkea työtä ja vapaa-aikaa liikaa ;)

    Äänestä

  • Anonyymi00011 kirjoitti:

    Ei kannata sotkea työtä ja vapaa-aikaa liikaa ;)

    Elämäntehtävä

    1Äänestä

  • Anonyymi00012 kirjoitti:

    Elämäntehtävä

    En ole noin hyvä

    Äänestä

  • Anonyymi00015 kirjoitti:

    En ole noin hyvä

    Miten hyvä?

    Äänestä

  • Anonyymi00016 kirjoitti:

    Miten hyvä?

    Ei ole kutsumukseni

    Äänestä

Koska me mies ollaan taas me

1Äänestä
  • nii varmaan te, muttei me🙃

    Äänestä

Kotona siitä on varmaan hyötyä voisin kuvitella en tie ei toimi luultavammin jos ei ole tasa veroinen tiimi

Äänestä

Minä kyllä haluasin naisen kanssa kokea tunteen paloa ja intensiivistä yhteyden tunnetta kun kerran luoja on näin valtavan hienon tunnejärjestelmän rakentanut, etteivät parhaat palat elämästä mene aivan hukkaan maailmalla tallustellessa.

3Äänestä
  • Voisin olla monessakin asiassa tosi hyvä, miltei erinomainen, silti minun elämän suuri tavoite ja toive on kokea naisen kanssa jumalallista suunnitelmaa, koska ihmisten tekeleet ovat niin valtavan kaukana luonnon kauneimmista asioista. Kun minulle on sitä kauneuden tajua luotu ja suotu yllin kyllin, olisi tavallaan jo luonnon ja elämän pettämistä hukata elämäni käyttämättä parhaita puoliani.

    2Äänestä

no naiset varsinkaan ei oikeen säväytä

Äänestä

Voisi olla.

1Äänestä

Me olisimme dynamo. Siitä ei ole mielessäni epäilystäkään.

1Äänestä

Kyllä minä näen

1Äänestä

Kyllä, olen kirjoittanutkin siitä tänne.

2Äänestä

Aina nähnyt. n

1Äänestä

Toki näen ❤️😊

1Äänestä

Harmi kun et arvostanut minua.

1Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Näetkö sitä mahdollisuutta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu