Opetelkaa nyt edes jotenkin kirjoittamaan, sillä minkään muun paikkakunnan keskustelupalstalla ei näe näin paljon kirjoitusvirheitä, sekavaa tekstiä ja sen myötä vaikeasti ymmärrettäviä kommentteja kuin Kontiolahden keskusteluissa.
Voisi olla hyvä myöskin olla suunnilleen selvinpäin kun tänne kirjoittelee, se voisi parantaa tekstin laatua huomattavasti.
Nyt valitettavasti tulee jopa Lieksan palstaankin verrattuna sellainen tunne että Kontiolahden kommentoijat ovat viittä vaille id*ootteja.
Hei Arvoisat Kontiolahden kommentoijat!
Anonyymi-ap
3
139
Vastaukset 3
- Anonyymi00001
Siula luki häikkä
- Anonyymi00003
Kännykässä vois olla alkomometri joka kieltäytys toimimasta jos on nauttinu Pirccaa.
- Anonyymi00005
Se riipuu mitä kirjotetaan ja kelle
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Pyhäjärvi syvällä kusessa
Pyhäjärvi ei tule selviämään millään tästä alhosta. Ollaan aivan liian syvällä. https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/pyha1411593- 1481081
Miten voi sinun
tunteet yhtäkkiä kuolla kuin napista painamalla? Et enää vilkaisekaan minuun päin vaan jos vahingossa näet minut käännät69956Miksi naiset haluavat itseään vanhemman kumppanin? Vai haluavatko?
Tuolla toisessa ketjussa tuli esille tämä kysymys ja se on mielestäni hyvä kysymys. Kiitos scrg:lle tämän kysymyksen esi305850- 68743
PYHÄJÄRVEN KAUPUNKI VALTIOVARAINMINESTERIÖN ARVIOINTIMENETTELYYN..TE
...siinä se nyt on, mitä tässä enää vikistään. Uutiset Yle, 14.8. Klo 20.30, ei tunnu mukavalta.56733- 37629
- 62602
Ernest Lawson rehellisenä vaikeasta TTK-tilanteesta: "Vain harvan ja valitun henkilön tiedossa"
Tanssii Tähtien Kanssa tulee syksyn iloksi ja tiedossa on suosikkisarjan 19. kausi. Tulevalla kaudella nähdään iso uudi7601Missä vaiheessa
Unohdit minut? Onko sinulla oikeasti mies jota rakastat? Tiedän että möhlin ja odotin liikaa. Ei tarvitse vastata jos et33571