Olen onnellisesti naisen kanssa naimisissa. Seksiä on, mutta siitä on jo kauan sitten hävinnyt alkuaikojen kiihko ja innostus. Vaimo ei ole erityisen innokas kokeilemaan uutta. Itse haluaisin kokeilla kullia ja miehen kanssa sekstailua. Olenko ainoa ihminen maailmassa tässä tilanteessa?
Naimisissa mutta...
Anonyymi-ap
12360
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
No et ole. mulla kävi niin kuin monella.mut. ta olen siinä mielessä tyytyväinen kun erosin nytten nautin molemmista n/m kun vain sopii molenmille ja miten on välillä ottaa kaverilta hörpyt no ei se pahaksi minusta ole. Rohkeasti kokeilemaan
Porsas röh röh
Mee niuvanniemeen kaappihomo runkkari siellä spede tuikkaa kuivana kakkoseen buaahaa
Onneks tääkään idiootti ei koskaan pääse lisääntymään! Hajoo eunukki!
Mua kiinnostaisi kokeilla seksiä miehen kanssa. En ole koskaan ollut miehen nussittavana. Seksiä muutenkaan en ole harrastannu 14 vuoteen. En teidä kyllä uskallanko mutta ajatuksena kiihottaa olla jonkun alistettuna ja nussittittavana. Olen 52 vanha
Minulla vaimon kaa mennyt 11 vuotta ilman yhdyntää, runkkaan päivittäin paineet pois. Voisin nussia kanssasi. M 64v
Kuulostaa jotenkin tutulta... Itselläni sama tilanne ja voisin kanssa toisen miehen kanssa harrastaa.... Ukm69 kvl-alue
Meillä on rouvan kanssa hyvää seksiä viikottain, siitä huolimatta tai just sen takia minun tekee mieli seksiä miehen kanssa ja toteutan sitä 1-2 krt vuodessa, molempi on parempi.
Kannattaa käydä huorissa sekä hommata joku toinen ukm imemään kyrpää vakituiseen.
sitä kannattaa mennä cruising mappiin ja tarjota kullia imettäväksi , kyllä löytyy imijöitä
Mitä tarkoittaa ”onnellisesti naimisissa” ja onneton. Eikös se tarkoittaa ettei ole onnellisesti naimisissa.
Tuo onkin hyvä kysymys. Kaikki muu on hyvin ja kivaa, paitsi seksi. Onhan se kieltämättä aika iso puuttuva palanen...