Hämmästyttävän huono paikka. Epäkohteliaimmat kuskit mitä voi olla, haukkuvat ovella asiakkaita.
Google mapsista voi katsoa lisää.
Google mapsista voi katsoa lisää.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
Samat kokemukset, googlessa paljon 1 tähden arvosteluja enkä ihmettele miksi.
kaikkien palveluita tuottavien arvosteluissa pitäisi olla mahdollisuus antaa myös negatiivisia tähtiä, annukankuva olisi sopiva
maineikas mesta: viisi annelia :D
Annukankuvia saisi moni
Joku nappikorunaamainen paksu punkkarilikka ajoi pizzakuljetuksia kotiin. Sairastuttiin sen tuomasta pizzasta. Oli viimeinen kerta. Pani varmaan jotain myrkkysientä sekaan.
Älä valehtele. Näin ei käynyt.
Mistä tiedät?
Koskaan ei muualla pizzakuski hauku ja uhkaile asiakasta että ei tuo enää pizza, en ainakaan ole koskaan muualla kokenut.
Paljon on tällä paikalla oppmista asiakaspalvelusta.
0/5 tähteä.
Mulle ei myyty fantasia pitseriassa lainkaan. Odottelin vartin verran jos joku tulisi aspaan töihinsä.
Sitten kyllästyin ja meni lessettiin
Miksi pizzakuski suuttui sinulle? Et antanut tippiä vai..?
Kuka noista meetoobimboista tietää.
Lessetin äijä on mukava
Itse olen aina saanut loistavaa palvelua, mut en toikkaroikaan sepalus auki, hieltä haisevana ja oksennuksset rinnuksilla ihmisten ilmoilla ja sitten uhriudu, kun palvelua ei tule. Hyvä niin. Ei asiakaspalvelijoiden tarvitse kaikkea sietää.
Onko suosio noussut päähän ja nyt ajatellaan että asiakkaat voidaan valikoida pukeutumisen perusteella? Jos joku haisee hielle ja paskalle voin kertoa ettei se ole kantis. Kassaneidilläkin vääntyi naama mutruun kuvotuksesta kun jonoon tuli jokin intialainen tai pakistanilainen. Herranjestas se äijä haisi patskalle ja hielle.Melkein oksensin maksupäätteelle.
Valehtelet taas, käyttävät vain laadukkaita tuoksuja.
Mikset toikkaroi? Sillä tavoin sulautuisit sujuvasti porilaiseen yhteisöön.
Olen ostanut pizzoja Mevlanasta monia monia vuosia. Ei yhtään huonoa kokemusta, ei koskaan.