Seis M nainen

Alkakaamme katsomaan 15minutin päästä ohjelmaa Suomenhevosesta.
6110
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Suomen hevonen on ihana ❤️.

Äänestä
  • Suomenhevonen

    Äänestä

Ei jaksa katsoa hevosia,
Sinua voisin katsoa jos olisit täälä.

1Äänestä

Muuli on hevosen ja aasin risteymä ruma ku perkele varsinkin naaras.

Äänestä

Katsoin Ascotin hevoslaukkakilpailuja. Ei ollut suomenhevosia.

Äänestä
  • Yyh. Ihanan elitististä. Katsoitko oikea oppisesti pikkusormi asennossa. Suomenhevosten ovat pelastaneet tämän maan. Lakki päästä!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Alkakaamme katsomaan 15minutin päästä ohjelmaa Suomenhevosesta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu