Kaivattuni on tullut vanhaksi!

Silloin kuin tavattiin hän näki märkiä unia ja häneltä tuli kuivia pieruja. Nykyään menee toisinpäin eli hän näkee kuivia tylsiä unia ja päästelee märkiä pieruja.

Mueheltä -Naiselle
255
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Todella typerä kirjoitus, mieti vähän mitä kirjoitat!

2Äänestä

Seniilihän sinäkin tunnut olevan eli sopinette yhteen.

1Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Silloin kuin tavattiin hän näki märkiä unia ja häneltä tuli kuivia pieruja. Nykyään menee toisinpäin eli hän näkee kuivia tylsiä unia ja päästelee märkiä pieruja.

Mueheltä -Naiselle

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu