Laaa laaa laaa

En tiedä mistään mitään ja silti aavistelen jotain. En oo niiin tyhmä kuin miltä näytän!
395
3Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Niin raskastahan se on ns näytellä tyhmää tai oikeammin mukautua siihen että höynäytetyt turvenuijat leikkiii viksumpaa kuin mitä ovatkaan ja pitää mölyt mahassa tosiasioiden suhteen

2Äänestä
  • Niin tottahan on ett kun on riittävän tyhmä mitä useimmat ihmiset ovat ei näe itsessään muita kuin hyviä puolia ja myös kuvittelee itsensä älykkäämmäksi kuin mitä oikeesti on.

    Sitten ne oikeasti älykkäät taas ovat hyvinkin itsekriittisiä. Vähän hassua mutta tottahan se tietysti on että mitä älykkäämpi sen vähemmän muut tajuavat mitä yrität selittää ja helpompi vain lokeroida huuhaaksi.

    2Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

En tiedä mistään mitään ja silti aavistelen jotain. En oo niiin tyhmä kuin miltä näytän!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu