Mulla on yli luonnolinen kyky

Anonyymi-ap

Onko muilla tätä kykyä näen tyhmiä ihmisiä niitä on kaikkialla

16

57

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi00001

      Eikä ne tiedä että ne on tyhmiä

    • Anonyymi00002
      UUSI

      Mistäs tiedät ne tyhmiksi?

    • Anonyymi00003
      UUSI

      Tutkijat Hodson ja Busseri seurasivat Isossa-Britanniassa yli 15 000 ihmistä lapsuudesta aikuisuuteen saakka.
      He havaitsivat, että matala älykkyysosamäärä lapsuudessa ennusti ennakkoluuloisia asenteita aikuisena.
      Tämä päti sekä rasismiin että homofobiaan.
      Tutkijoiden mukaan kognitiivisesti heikompi ja jäykempi ajattelu hakeutuu luonnostaan mustavalkoisiin maailmankuviin, koska sellaisessa maailmassa ihmisen on yksinkertaisempaa toimia.

      • Anonyymi00006
        UUSI

        no hyvä että sulla nyt koulu hukkaa oo mennyt


      • Anonyymi00010
        UUSI
        Anonyymi00006 kirjoitti:

        no hyvä että sulla nyt koulu hukkaa oo mennyt

        Sulla näkyy menneen jotain hukkaan.


    • Anonyymi00004
      UUSI

      Katso kuitenkin varmuuden vuoksi peilistä että kuulutko tyhmiin ihmisiin. Ainakin kirjoitustaito viittaa siihen.

      • Anonyymi00008
        UUSI

        Kyllä Sinä paljastit tyhmyytesi, jos epäoleellisesta teet ison ongelman? Olet hyvä esimerkki tyhmästä.


      • Anonyymi00014
        UUSI

        Minusta viinan orjiksi päätyneet ovat tyhmiä ja koska itse en viinaa ole koskaan käyttänyt, niin minulla on lupa kutsua itseäni viisaaksi.


    • Anonyymi00005
      UUSI

      Monesti "keskiverto" on käytännössä paras. Ei esimerkiksi hyödytä käyttää Ferrarin osia vanhassa Passatissa.

    • Anonyymi00007
      UUSI

      Ei tarvitse olla erityinen kyky, kun tottahan tuo on. Tyhmiä täynnä koko Suomi. Oulussa tyhmyys oikein tiivistynyttä.

    • Anonyymi00009
      UUSI

      Kykysi on yli luonnollisuuden. Hauskaa kesän jatkoa sinulle!

      • Anonyymi00011
        UUSI

        Se on sitten varmaan luonnoton kyky.


    • Anonyymi00013
      UUSI

      Minulla on sama kyky. Tyhmiä ihmisiä ovat esim. Tuska festivaaleissa olevat, joilla on aivan ällöttävääkin ällöttävimmät tatuoinnit ja rumat sellaiset. Kaikki rikolliset ovat tyhmiä, siitä ei ole kenelläkään epäilysten häivääkään. Trumbbi ja Putin ovat kaksi supertyhmää, jotka pilaavat oman maansa taloutta. Palaan vielä noihin tatuoituihin ihmisiin, joita näkee kaikkialla. Rumia ja ällöttävän näköisiä tupakki suussa nenä renkaineen kuten sonneilla ynnä lävistyksineen. Kaikki huumeiden käyttäjät ovat tyhmiä, siitä ei pääse mihinkään, eikä se alkon litkimienkään ole missään määrin viisasta. Toki nuokin uskonnollisiin lukeutuvat ovat ovat jollain lailla hurahtaneita, mutta eivät sellaisia ääliöitä, kuin tuska festivaali ja pride porukat, joita hesassa kokoontui melkein 100 000.

    • Anonyymi00015
      UUSI

      Aloittaja on varmaankin persu. Persu on niin tyhmä, ettei tajua tyhmä olevansa.

    • Anonyymi00016
      UUSI

      Kuudes aisti

    • Anonyymi00017
      UUSI

      Minä olen nähnyt enneunen, että seuraava SDP:n johtama hallitus saa Suomen talouden kuntoon kiristämällä hyväosaisten verotusta sekä ottamalla lisän lisää ulkomaista velkaa.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. No nytkö tuli lähtö Orpolle?

      Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall
      Maailman menoa
      246
      2219
    2. Mikä teidän jutussa on ongelmana?

      Missä meni pieleen?
      Ikävä
      192
      1684
    3. Kauhavan häiriköijistä

      Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä
      Kauhava
      47
      1319
    4. Haluan sinut, kuuletko minua.

      Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad
      Ikävä
      50
      1035
    5. Hän on tosi

      hyvännäköinen. Ei edes ryppyi oo. :D
      Ikävä
      41
      826
    6. Auto ajoi päälle?

      Ja pakeni luin iltapäivälehdestä. ! Ken on kuski joka tuollee teki
      Kuusankoski
      14
      810
    7. Miksi Lapset kiusaa yöllä

      Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä
      Kauhava
      31
      790
    8. Viimeinen lankafest

      Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .
      Puolanka
      25
      766
    9. Sama ransetti taas!

      Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver
      Hyrynsalmi
      21
      760
    10. Tehdäänkö tänään toiveista totta?

      Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..
      Ikävä
      46
      647
    Aihe