Tämä on kyllä hulluin tarina mitä on vähään aikaan nähty tässä maassa

Kirjoitan tästä kirjan ❤️ Ainiin ja rakastan rakastan...
26430
3Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 26

Vanhimmat

Miten se alkaisi tarinasi ?

Äänestä
  • "Ei helvtti, ja taas sitä mennään..."

    1Äänestä

  • Eihän tässä ole mitään vtun järkeä. Ja on.

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    "Ei helvtti, ja taas sitä mennään..."

    Kuinka usein sitä on "menty"?

    Äänestä

  • Anonyymi00024 kirjoitti:

    Kuinka usein sitä on "menty"?

    Riippuu aikajanasta.

    Äänestä

No ei ole ainakaan tavallisen tylsä tarina😺

Äänestä
  • Tavallaan on, mutta fiktiivisellä tarinankertojaotteella saa luotua kaikesta mielenkiintoista. Rakkaudestahan se tulee kertomaan, siitä mitä oli, on, ja olisi voinut olla. Lisäten epämääräisiä henkilöhahmoja joista päähenkilöillä ole kunnolla edes hajua, ovatko mistä laitoksesta karanneet.

    1Äänestä

Sanos muuta 😄❤️

Äänestä
  • Sanon 😀

    Äänestä

Meillä on sen naisen kanssa tosi tylsä tarina. Olen vain hänen oma nössykkänsä.

Äänestä
  • Ei mitään väliä mikä sanoo tai luulee olevansa, hän se on silti ❤️

    1Äänestä

  • Voit olla mun koko elämän nössykkä mussukka ❤️

    2Äänestä

  • Anonyymi00009 kirjoitti:

    Voit olla mun koko elämän nössykkä mussukka ❤️

    Entä tossukka jaxuhalipupu?

    1Äänestä

  • Anonyymi00010 kirjoitti:

    Entä tossukka jaxuhalipupu?

    Voi hyvänen aika 😂

    Äänestä

Eihän siihen tarvii kuin sitkeähkö mies ja nainen ja sitten porukka, joka ei tajua muuta kuin lyödä päätään seinään. Mies kaivautuu mullan seasta ja sanoo: "Ja perkkeles teidän porukan kanssa, piti olla nytkin viihteellä, ottaa pari lasii ja nyt; kattokaa ny, valkoset housutkin ihan mullassa ja mustana. Joillakin sitä ei oo vaan tyylitajuu!"

1Äänestä
  • Mies on sitkeä kyllä, mutta niin on nainenkin. Kova pala purtavaksi.

    2Äänestä

Jos haluat, niin tule käymään. Taas mennään. Saat lisää materiaalia sivuille. ❤️
miehelle menee...

Äänestä

Mun (ja jonkun) tarinalla ei ainakaan ole onnellista loppua.
Mutta niinhän joku halusikin, siis ettei mua ole olemassa.
Sinänsä jonkun tarinassa on siis onnellinen loppu,
aivan pian kun mua ei ole enää.

- 🫥🪽

Äänestä
  • Ymmärrän masennusta vaikka ei omakohtaista kokemusta siitä olekaan. Jotkut käyttävät sitä häikäilemättömästi hyväkseen jos eivät itse voi hyvin, enkä suosittele tätä paikkaa jos aivokemiat on vtuillaan.

    2Äänestä

  • Anonyymi00015 kirjoitti:

    Ymmärrän masennusta vaikka ei omakohtaista kokemusta siitä olekaan. Jotkut käyttävät sitä häikäilemättömästi hyväkseen jos eivät itse voi hyvin, enkä suosittele tätä paikkaa jos aivokemiat on vtuillaan.

    Niin mikä sitten olikaan sulla syynä, en tiedä.

    Äänestä

  • Anonyymi00018 kirjoitti:

    Niin mikä sitten olikaan sulla syynä, en tiedä.

    En koskaan toimi epäoikeudenmukaisesti heitä kohtaan jotka voivat oikeasti huonosti. Laki on laki.

    Äänestä

Mä kirjoitan joskus kirjan työpaikastani josssa pomolla on mielikuvitusperhe ja hän vaikuttaa siellä tehden jostakin isoa johtajaa, ja jotakin painaa alas. Aivan mielivaltaisesti. Siitä tulee hyvä kirja ja opiksi millaisia mielipuolija työelämässä on

5Äänestä

Kirjoita ihmeessä kirja ja hyvä siitä tuleekin

Äänestä

jaa niin haavi ja ruskea verikkö salainen postnord suhde uuhuhh

Äänestä

Se ei auta, vaikka kirjottaisi kuinka monta kirjaa, jos se, kenelle ns. osoitat kirjan, ei tunnista siitä itseään ja tilannetta. Jos hänelle tarina on ihan toinen ja siinä toisenlaiset henkilöt.

3Äänestä
  • Osoitan sen jokaiselle joka on koskaan kokenut että järki lähtee, ja kuinka asiat saa täysin absurdit mittasuhteet, syy on edelleen täysin selvittämättä mutta se selviää. Arvatenkin liittyy kuitenkin sairaalloiseen katkeruuteen mikä on jotkut ajanut laittomuuksiin..

    1Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Kirjoitan tästä kirjan ❤️ Ainiin ja rakastan rakastan...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu