Mahtavaa, että saadaan Kerhis Huittisiin ja vielä aivan ydinkeskustaan. Saa nähdä miten tulee vaikuttamaan muiden kuntosalien toimintaan.
Uusi kuntosali Honkkarin tiloihin
Anonyymi-ap
6656
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Mutta mahtaako vaan tulijat pärjätä? Lietepirtin Kuntosalilla on aivan ylivoimmaiset ja morernit kaikki kuntolaitevalikoimat. Lietesalin nuoret ja tehokkaat Personal Trainerit ottaa koko ajan uusia jäseniä kuntopiireihinsä.
Auki ollaan 24/7 eli ihan aina. Kuukausilipun hinta on tosi piäni ja kesäkuukausina pääsee pualeen hintaan.
Saa siinä kaikenlaiset uuretkin tulokkaat ihan tosissaan yrittää. Meinaan jos Liettiksen perinteikkään kuntosalin kanssa koittaa pärjätä.
Ittellä ollu vuasikortti liättiksen salille ja oon tykänny. Suasikkilaitteeni on aisannostolaite, josa peräsuali pitkällä punotaan aisaa irti maasta.Vastusta lisätään lisäämällä liätelastia säiliöön. Täyresä lastisa kun on, ei aisa nouse vahvimmaltakan henkilöltä täälä tellus planeetallamme!
Suasittelen liättistä! Oma hapa kasvanu jo +7cm!
Huittisisa heti epäillään jos jotakin uutta tapahtuu!!!
Ei, ei noin. Vaan että kaikki nykyset kuntosaliyrittäjät päin vastoin toivottaa uudet tulokkaat tervetulleeksi. Ainahan uusi tulokas tuo kaikille muillekin kuntosaleille paljon lisää asiakkaita.
Kuinkahan tämä pullamössö nuoriso löytäisi tiensä jollekkin kuntosalille?
Noissa on se pullisteleva perus sakki aina joka ylenkatsoo aloitteliat,siinä
ongelma joka estää ison osan tulemisen .Nuoret ja eläkeläisetkin tulisivat
jos tunnelma olisi vapaampi noissa