Ei mitään vastaan erilaisuutta

Mutta hei, tahalleen luodut erilaisuudet?
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Lul joku tietää niin tarinat on turhia.

Äänestä

Siis kun jotkut tietää. Jotkut ei!

Äänestä

En sais ehkä sanoa kaikkea mutta hei, eri mantereilla jotain samaa?

Äänestä

Uskonnot näistä pahimpana!

Äänestä

jok,a tapauksessa kaikilta ylikomisarioita on poistettava kaikkien ampuma-aseet koska eivät osaa käyttää vanhuykset takavarikoitava ja ajokortitkin yli 40-vuotiailta poliisimiehiltä

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Mutta hei, tahalleen luodut erilaisuudet?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu