Noormarkkua ei saa tuhota

Nämä jotka yrittävät estää Noormarkun tuhoamisen pitäisi saada palkinto
679
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

sinua vain Igor pelottaa kun Suomi on valmiina teidän temppuihin ja ollaan nyt myös osa Natoa, ydinaseetkin tulevat meidän tontille, vapise poju Ladassas :D

1Äänestä
  • No sehän on selväkin. Joka ydinaseeseen tarttuu, se ydinaseeseen hukkuu.

    Äänestä

Mikä sitä noormarggyä nyt on tuhoamassa? Dynytehdas? Saatte työpaikkoja, ei siis tuhousta.

Äänestä

Voin sallia tuhoamisen kun se on niin turha paikka.

Äänestä

Ei ehdi räjähdetehdas pitämään avajaisia kun se jo lentää kiertoradalle. Kesäterveisin Adolf Putler.

Äänestä

Olisi syytä pikkuhiljaa vaihtaa asuinpaikkaa pois Satakunnan ja Rauman alueelta, missä Olkivuoto ja tuleva räjähdetehdas. Mieluimmin tietysti pois maasta, mutta näistä ainakin tai tulee nopsaan äkkilähtö toiseen hiippakuntaan.
Kesäterveisin Adolf Putler.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Nämä jotka yrittävät estää Noormarkun tuhoamisen pitäisi saada palkinto

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu