Perjantai aamua

Naiselle:
Hyvää huomenta!
Ja hyvää viikonloppua!


Toivoo mies
6128
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

On hyvät tunnisteet joo

Äänestä
  • Oikein hyvä jos niin on. :)
    Onko lievää kettuilua?

    Äänestä

terveisin Pasane Erdan jwww

Äänestä
  • Piia on nätti nainen. :)

    Äänestä

Kiitos. Sää ei kuitenkaan taida olla hyvä viikonloppuna ja ei myöskään ensi viikolla. Ikävää meille lomalaisille.

Äänestä
  • Ole hyvä.
    Mutta yritä kuitenkin nauttia lomapäivistäsi.
    Älä maalaa rumia kuvia sää kartalle.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Naiselle:
Hyvää huomenta!
Ja hyvää viikonloppua!


Toivoo mies

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu