Välillä on hyvä olo...
Oon niin masentunut ja ahdistunut...
Anonyymi-ap
39328
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 39
Vanhimmat
Miten se hyvä olo saatais pois 🤔? No ei sentään 😁.
Alat höpöilemään tänne hassuja juttuja.
Jos olet stalkkeri sinun paha olosi ei kiinnosta minua tippaakaan! Olet häirinnyt todella kauan ja sellainen ei ole terveen ihmisen toimintaa koskaan!
Inhoan kaikkia pitkiä miehiä loppuelämäni ajan! Kiitos siitä tietylle henkilölle! Olen aina pitänyt vain lyhyistä miehistä!
Inhoat koska eivät antaneet munaa koska olet ärsyttävä jankuttaja!!!!
Outo kommentti. Lyhyet miehet ovat usein mukavampia. Ellei sitten lyhyys ole paha ongelma.
Sivusta, tämä ei tutkitusti pidä paikkaansa. Lyhyet miehet ovat usein täysiä kyrpiä koska lyhyys vaikuttaa heidän itsetuntoon.
Munaa en ole halunnut keneltäkään yli kymmeneen vuoteen, enkä koskaan enää tule haluamaankaan!
Taas sellaista turhaa yleistystä, jolla ei ole mitään konkreettista merkitystä!
Pistän sinua paljon paremmaks.Regina lehdissä ja Sinä minässä sekä Linna sarjoissa olleet tarinat eivät ollet totta seksin osalta.Paremmat ja voimakkaammat erittäin hyvät O:t olen saanut mielikuvituksella+ihastuneena itsekseni.Jos tuon parempia sais olisin tajuton eikä se taas oo tarkoitus.
Unohdin.Psyykkisyys,se on yliarvostettua parilla ,psyykkistä mielihyvää saa netissäkin.
Minä en ole enää halunnut munaa keneltäkään noin 14 vuoteen ja sitä ennen ne kaksi kokeilua varmistivat sen, ettei seksi tulee enää koskaan kuulumaan elämääni! Ja sairaus puhkesi pian sen jälkeen, kun sain tiedon etten saanut jatkaa vakutuisena työntekijänä!
Kiittele Herraa niin kyllä se masennus lähtee.
Pitihän sut saada jotekin tajuamaan että en halua tutustua. Kun sanoin en halua tutustua sulla oli suu auki ja silmät pyöri päässä kun hedelmäpelissä. Olet niin ällöttävä äijä.
Mutta aivan liian kauan se kesti. Ja mitä kauemmin se kesti, sitä syvemmäksi inho häntä kohtaan vahvistui!
Kiukutellen, rauhotus pikkusen......
Taas stalkkeri kirjoittelee aloituksia. Kukaan ei tollasta vanhaa lyhyttä typerää ukkoa halua.
kyr pää tässä tekis mieli
Kyllä se Reiska sulle leppyy.
Kysy kyr vältä. Kokeile eespäi.
Et hallitse itse omia mielialojasi oletan että olet tyttö/nainen mielialan vaihtelut ovat ominaisi tytöille/naisille osa kehitystä jos mies on masentunut on se mitä todennäköisimmin itse aiheutettua ollut/viettänyt aikaansa seurassa jossa ei ole hyvä olla
Todennäköisesti kyseessä on henkilö, jonka psyykkinen tasapaino on ollut kauan huonossa kunnossa, mutta että yli kymmenen vuotta....
Jeesus kuoli Ristillä. Muistat varmasti. Aamen.
https://m.youtube.com/watch?v=aTc7uqFRTDI&list=RDaTc7uqFRTDI&start_radio=1&pp=ygUQR2cgYWxsaW4gYml0ZSBpdKAHAQ==
On sitä mielen jojoilua liikkeellä ollut koko ihmisten ajan. Meikämatillakin perinnöllisesti saadut ainekset pieneen angstiin harva se vuodenaika.
Paljon piti elämän opettaa, ennenkuin uskoin, että kraanavesi viiileenä on itelle sopivin ja edullisin janojuoma.
Voi nukkua vain parin tunnin pätkiä kerrallaan, kun rakkovaiva herättää tyhjennyskäynnille. Sitä rataa eläkemiehellä jo vuosia.
Tilasin netistä tosi kalliit lääkkeet. Vielä ainakaan ei ole parempaan päin näkyvää muutosta vaikka olen ottanut lähetyksen molempii capseleita ohjeen mukaan.
No mä en sille voi mitään että et osannu muuta kuin pelleillä
Jaksamista. Itse voinut fyysisesti päälle kuukauden todella huonosti enkä ole levännyt tarpeeksi vaikka selvästikin olisi pitänyt. Kauheasti asioita jotka tressaa päälle. Alkanut näkyä uupumuksena.
Voi voi
Kirjoitin aloittajalle. En sun toivotteluja kaipaa.
Tiedän
Niin? Oliko muuta. Hypi sinä vaan riemusta tasajalkaa kun voin huonosti.
112
voi kuule minä olen ollut jo kauan uupunut, enkä en ole pystynyt tekemään töitäkään, koska olen pelännyt joutuvani kokemaan sitä kautta rantain kerrontaa jo todella kauan ja se on yksi syypää huonoon olooni kaiken muun lisäksi, mitä minut on pakotettu kokemaan voi sanoa, että kaikki ne ihmiset, jotka ovat olleet mukana esittämässä ovat myös syyllisiä projektin epöonnistumiseen, koska eivät uskoneet sitä, että olin jo kauan sitten ymmärtänys aivan kaiken ja minua kohdeltiin kuin pikkulasta, sitä typerää toistoa toistin jälkeenkin. yökättävää..
Et ole ainoa joka voi huonosti, olen myös itse voinut huonosti koko projektin ajan.
Soitin. Ne sano sulle terveisiä. Kun ihminen sairastaa fyysisesti näin vakavaa sairautta kuin minä. On normaalia että se uupuu välillä henkisesti jos ei lepää riittävästi ja kuormittaa itseään. Myös vttumaiset ihmiset pitää sulkea pois elämästään. Yötä.
Tietty henkilö käy taas ylikierroksilla.. Kukaan jaksa tuollaista auttaa..
Ai ei. Mä en ole pyytänyt tietääkseni mitään apuaja teiltä. En tunne teitä enkä tarvii apua. Ootte tunnekylmiä pskoja ihmisiä. Kiusaajia. Mulla irl ihmiset jotka musta välittää. Ja auttaa tarvittaessa jopa pyytämättä.
Olet onnekas.Hyvää onnellista olia ei olisi ellet olisi välillä huononakin.Tasanen elämä alkaa pitkässä juoksussa tympii ja kuolet henkisesti.
Samaa vikaan minullakin, kun on pakotettu olemaan keskipisteenä, että varmasti olisin kaiken ymmärtänyt! Ja kaikki se esitys mitä on esitetty, kun olen asunut tässä talossa on ollut täysin turhaa! Ajatelkaa seitsemän vuotta pelkkää samaa asiaa jauhettu! Kunpa olisitte ottaneet mukaan tietyn henkilön jonka kanssa olisi voinut keskustella kaikesta elämää suuresti häiritsevisrä asioista! AJATELKAA SEITSEMÄN VUOTTA TÄYSIN TURHAA ESITYSTÄ!! Jo paljon vähemmästäkin kiusaamisaajasta olisi voinut saada niin huonoja kokemuksia, että olisi jopa voinut sairastua vakavasti!!
minkähänlaista elämää vietät, onhan se esimerkiks vaikeaa, jos sortuu kaikenlaisiin sarjoihin ja tulla vaikka siitäkin takasin lukemaan kirjoja; kirjat todistetusti kehittävämpi hyvempi vaihtoehto esimerkiks...
tai jos totuttaa makunystyränsä sianlihaan ja sokeriin ja sen jälkeen yrittää jotain kasvisruokaa...
tai jos asuu Suomessa ja totuttaa itsensä kesään..
Voi sinnuu etkö saa keneltäkään mitään huomiota..