Vai käykö Blörön tie ylipolven saappaissa kynnyksen yli ulosotto kirjeet kainalossa?
t. Läsnä oleva mies
t. Läsnä oleva mies
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 19
Vanhimmat
Hyvä kysymys ja kuka osaa vastata oikein kysymykseen ?
Ei ole rakkautta kummankaan puolelta.
Pelkkä hyötysuhde, jossa toinen saa merkkiroinaa ja maksun palveluista ja toinen egobuustia kun saa talutella julkisuudessa ns.kaunotarta.
Pinnallista elämää, mutta sopii heille.
Juuri noin. Tuskin edes peittoa heiluttavat yhdessä.
Kulissi suhde ainoastaan. Ei yhtään mitään muuta!
Tottakai rakastaa oikeesti. Hänhän kehui miten Sofia on luonut menestyksekkään brändin itsestään.
Kehui ainoastaan tulevan tv-ohjelman takia ja toivoi, että Sofia tienaisi edes jotain oman elämäänsä ajatellen eteenpäin.
Rukoillut omaa vaimoaan takaisin, vielä tänä kesänäkin mies. Rakastaako se siis, kahta naista yhtä aikaa?
Ei tainnut tienata koska ulosottoa taas pukkaa.
Mies on amerikkalainen ja varmasti kuolannut Kim Kardashiania ja nyt sitten onnistui saamaan karvalakkiversion Kimistä. Ehkä mies ajattelee että jotkut luulevatkin Sofiaa Kimiksi ja onhan Sofia itsekin sellaisella rehennellyt.
Mediassa onkin paljon juttuja nimenomaan loppuvuodesta 2020 Sofiasta jossa ihaillaan että on kuin ilmetty Kim Kardashian. Esim. Seiskassa lokakuussa 2020 että suomalaisjulkkiksille löytyy kaksoisolento Hollywoodista.
Jasmin, silloinen Mäntylä on myös tehnyt instapostauksen jossa irvaili kuvien kera että laittoi vierekkäin Sofian ja Kim Kardashianin ja aloitti hääkuvista. Sofiahan jo häissään matkin Kimin häälookia. Tämä ennen kuin tuli tiedoksi vuonna 2017 että Sofia oli vikitellyt Martinan miestä. Siihen loppui Jasminin irvailut Sofiasta. Jasmin myös aikaisemmin haukkui julkisesti Martinaa siitä että oli sanonut että Stefu lepyttelee riitoja lahjoilla. Sofia sanoi Stefusta aivan samaa mutta ei Jasmin Sofaa siitä samasta asiasta haukkunut.
Taisi Sofia saada juurikin vuonna 2020 paljon ihailijoita nimenomaan toimittajissa koska vei Martinan miehen. Metropoli-lehtikin työllisti Sofian loppuvuodesta 2020 ja Seiskan entinen päätoimittaja jopa tuotti Sofialle oman tv-sarjan.
Jospa ne ihaili Sofiaa siksi koska oli syytteissä siihen aikaan huumeista ja rahanpesusta ja siksi työllistivät?
Tai sitten kolmas vaihtoehto että koska Sofia oli paljon mediassa huumejuttuun liittyen ja sitten vielä vei Martinan miehen, niin nämä ajattelivat että tienataanpas Sofian kustannuksella nyt koska on niin kiinnostava ja jatkuvasti otsikoissa?
"tähtitieteelliset käyttökustannukset"
Sen ei pitäisi olla sinun henkilökohtainen ongelma.
"olen huumevastainen"
Kyllä rakastavat 🥰. Kateelliset ja katkerat jäivät onneksi Suomeen. Ei kannata Sofia tulla takaisin pikkusieluisten Suomeen.
Juurikin noin, ei tänne köyhien maahan ole mitään aihetta tulla.
Kuten on nähty, eräs toinen turhis kyntää syvällä firmoineen ja joutuu tyytymään mopolla ajelevaan nyrkkityyppiin!
Ei ehkä kannattaisi tulla takaisin, mutta pahoin pelkään, että JOUTUU tulemaan, kun rillimiljanääri kipittää takaisin lapsensa ja exänsä luo koska ero maksaa maltaita.
Sofian ns,markkina-arvo laskee iän karttuessa joten uuttakaan elättäjää ei ole helppo jallittaa nuoria ja kauniita noilla markkinoilla liikkuu pilvin pimein, siinä kisassa ei marokonsuomalainen tekoperse pärjää.